niedziela, 5 lutego 2023

Wiadomości

  • 7 komentarzy
  • 9852 wyświetleń

"Znalazł" 120 porcji narkotyków

Ełk: 16-latek miał przy sobie blisko 120 porcji narkotyków. Twierdził, że znalazł


Ełccy kryminalni zatrzymali nieletniego mieszkańca gminy Kalinowo, który posiadał środki odurzające. Nastolatek twierdził, że znalazł narkotyki przy szkole w Ełku. Policjanci zabezpieczyli blisko 120 działek dilerskich. 16-latek za posiadanie narkotyków odpowie przed sądem rodzinnym i nieletnich.

Policjanci zajmujący się zwalczaniem przestępczości narkotykowej ustalili, że 16-letni mieszkaniec gminy Kalinowo może mieć przy sobie narkotyki. Działając dalej w oparciu o zebrane informacje kryminalni zatrzymali chłopaka, kiedy wysiadał z autobusu na przystanku w swojej miejscowości. 16-latek miał przy sobie kilkanaście torebek foliowych z białym proszkiem. Badanie testerem potwierdziło, że zabezpieczona substancja to narkotyk. Środki odurzające zostaną jeszcze poddane dokładnym badaniom w specjalistycznym laboratorium.


Nastolatek powiedział policjantom, że woreczki z narkotykami znalazł leżące w reklamówce przy szkole. Nie wiedział co z tym zrobić, więc schował sobie za kurtką. Nieletni został przekazany rodzicom, a jego sprawa trafi do sądu rodzinnego i nieletnich.

KPP w Ełku

Komentarze (7)

Znalezione nie kradzione, wiec nie rozumiem o co halo.

no i dobrze gadal

znalazl , to jego

A gdzie wycena specjalistów :)???!!

Jakiś uprzejmy kolega doniósł ?

powinny mu dac znaleznego kilka torebek

Tak doniósł ktoś , ale co się dziwić popatrz jaki oszukaniec 0,82 największa torba a tak po 0,70

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.