Wiadomości

  • 2 komentarzy
  • 10904 wyświetleń

Zmiany w Radzie Miasta

Na najbliższej sesji 6 grudnia 2007r. Rada Miasta Grajewo podejmie uchwałę o wygaśnięciu mandatu radnego Kazimierza Żabickiego, który rok po wyborach, m.in. z powodów zdrowotnych, złożył rezygnację z pełnionej funkcji.

- Szanowni radni, panie burmistrzu złożyłem pisemną rezygnację. Jest mi przykro, iż nie będę mógł pełnić swojego mandatu do końca kadencji. Przepraszam tu zebranych i swoich wyborców, że mogłem pracować dla Państwa tylko rok. Zapewniam, że jeśli tylko pozwoli mi na to stan mojego zdrowia będę udzielał się jak dotychczas. Interesują mnie sprawy Grajewa, dlatego będę starał się uczestniczyć w spotkaniach RM. Dziękuję wszystkim za współpracę, spotkałem wielu ludzi, nawet tych, których kiedyś uczyłem. Mojemu następcy życzę wszystkiego dobrego - mówił żegnając się podczas wczorajszego spotkania K. Żabicki.

Jak informuje przedstawiciel Państwowej Komisji Wyborczej oddz. w Łomży miejsce odchodzącego radnego zajmie Karol Baranowski z listy KWW Grajewska Wspólnota Samorządowa. Nowy radny będzie jak poprzednik reprezentantem okręgu wyborczego nr 4.

Karol Tomasz Baranowski -22 lat, student Wydziału Socjologiczno - Historycznego Uniwersytetu w Białymstoku, współzałożyciel Klubu Sportowego “Gladiator”

- Od zawsze interesowały mnie sprawy naszego miasta. Chciałbym zrealizować swe ambicje. Pragnę, by moja praca była bardziej efektywna, by miała ona pozytywne i skuteczne odbicie w Radzie naszego miasta. Uważam, iż jestem w stanie podjąć wszelkie kroki w kierunku skutecznej walki z problemami młodych mieszkańców. Pragnę być rozsądnym “głosem” młodzieży w naszym mieście.

e-Grajewo.pl

Komentarze (2)

Panie MODERATOR, DLACZEGO jesteś tak zenujacy i nie puszczasz ciekawych komentarzy. Chcesz sie przpodować pewnym ludziom z Urzędu Miasta. Jesteści mało rzetelni i za nic nie macie cienia krytyki

Amigo masz rację , nie wszystkie komentarze wychodzą, to nie ma sensu pisać.
A moim zdaniem niech M.M. z Rady ustąpi, bo , ale s z k o d a g a d a ć !!!

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.