sobota, 25 maja 2024

Wiadomości

  • 27 komentarzy
  • 12799 wyświetleń

Zmiany w biurze ARiMR

Dotychczasową kierownik biura powiatowego ARiMR w Grajewie Jadwigę Gałecką (PSL) zastąpił Waldemar Remfeld (PiS)  radny powiatu grajewskiego,  były zastępca burmistrza miasta Grajewo.

Nowy kierownik oddziału Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa rozpoczął pracę 12 lutego 2016 r.

 

Zmiany w oddziale ARiMR

e-Grajewo.pl

 

Komentarze (27)

P. Jadziu jako petent Agencji składam podziękowania i życzę wszystkiego najlepszego.

Będzie modernizował rolnictwo. Człowiek renesansu - zna się na wszystkim..

Brawo Panie Waldemarze !!

gratulacje Panie Waldku!

Dla samej przyzwoitości trzeba było odsunąć ten PSL od koryta.

"Słońce pada oknem na nasze głowy w ten poranek piękny lutowy. Trzeba szybko robić coś konkretnego, bo inaczej wywloką stąd każdego. Obserwuję paznokcie pod stołem, nie daję poznać, że trochę się boję.
Panie Waldku, Pan się nie boi - dwie trzecie Wyborców za Panem stoi. Panie Waldku, Pan się nie boi - Pan Poseł Gwiazdowski także Panem stoi. Panie Waldku..."

Róbcie tak dalej to skończycie szybciej niż PO.

Piszący nawet nie zna struktury organizacyjnej Agencji. To nie są zmiany w oddziale, a w Biurze Powiatowym. I nie jest kierownikiem oddziału a Biura Powiatowego !

Panie Waldku pan się nie boi cały Pis za panem stoi. Tylko ciekawi mnie co ten pan ma wspólnego z rolnictwem chyba tylko działkę nad jeziorem. To jest trochę wciskanie swoich na siłę nie licząc się ze skutkami takich roszad. Ale co obywatel może było jest i będzie patologicznie w tym naszym kraju bez względu na opcję polityczną.

Nie powetowana ,,strata,, dla niektórych petentów kierownikiem się bywa ,a człowiekiem się jest nie zaleznie od zajmowanego stanowiska

A czym się pan WALDEK zasłużył ?

a kto na zastępcę?????

"Maurycy" nie znam struktury jak ty (pewnie jesteś tam ważnym urzędnikiem) ale jakby nie patrząc biuro takie czy inne instytucji jest to oddział, nie mam nic przeciwko takiemu stwierdzeniu; nie ma co się obrażać.

Przypominają mi się opowieści moich rodziców jak za komuny aby coś osiągnąć trzeba było zapisać się do partii. Czyż nie mamy powtórki z historii ? Niestety przykre to, ale prawdziwe. Coraz więcej ludzi traci kręgosłup moralny, zmienia poglądy w zależności od potrzeb. Myślę że źle się dzieje.

Nareszcie!!! PSL,do pługa!!!,a nie błyszczeć na salonach!!!

co ten pan będzie tam robił?
pracownicy będą fachowcami a pan kierownik?

Powodzenia P. Waldku

Czy jest jakaś uniwersalna partia?
Jeżeli nie to zainteresowani powinni ją stworzyć, aby przy zmianach "u steru" nie tracić taboretów.
Powtórka do PZPR najważniejsza jest partia. Umiejętności nie są wymagane.

jak można się zapisać do PIS ?

Dziwi mnie fakt, że ludzie nie widzieli jak PO i PSL wszystkie urzędy obsadzały swoimi ludźmi jakie to małostkowe i ślepe. Tyle lat to miało miejsce a dopiero teraz ludziom zaczyna się nie podobać. Dziwny jest ten świat.

Czy w ARiMR nie pracuje nikt z PIS

Inteligentny, rzeczowy i pracowity facet, co z tego że z PiS, skoro poprzedniczka była z PSL. Na pewno sobie poradzi.

Gratuluję, liczyłem na to od początku, tak myślałem,

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.