Wiadomości

  • 11 komentarzy
  • 10904 wyświetleń

"Zmiana" walczy o obwodnicę


    17 sierpnia 2013 r.  o godz. 14.00 w jednym z grajewskich lokali przy ul. Kopernika odbyło się kolejne zgromadzenie stowarzyszenia "Zmiana". Tematem spotkania był mi.in. brak obwodnicy miasta Grajewo.

     W sobotnie popołudnie na spotkanie przybyli mieszkańcy Grajewa, wśród zebranych znaleźli się także posłowie: były K. Gwiazdowski oraz obecny L. Kołakowski. Inicjatorem przedsięwzięcia był D. Sosnowski. Podczas wcześniejszego spotkania zapadła decyzja o wysłaniu interpelacji do Ministra Transportu, Budownictwa i Gospodarki Morskiej w sprawie grajewskiej obwodnicy. Obecnie organizatorzy oprócz lobbowania na rzecz tej ważnej kwestii, rozważają nawet zorganizowanie blokady drogi krajowej nr 61, by zwrócić uwagę na istniejący problem.

Komentarze (11)

Z tego co widać problem dotyczy kilku osób. Nie oczekujmy, ze przy takiej frekwencji włodarze zaczną coś robić

Problemem obwodnicy Grajewa jest wybudowanie mostu a na to już GDDKiA już nie stać. W Augustowie ludzie potrafią zablokować drogę i w końcu swój cel osiągnęli a grajewianie będą mieli ciągle zakorkowane centrum i będą tylko użalać się na różnych forach!

Po co ludzie maja chodzić ? wolą siedzieć i narzekać w domu i za plecami.

Właściwie jak to jest że powstaje obwodnica Bargłowa, a nie można pobudować obwodnicy Grajewa czy Suwałk? Pytanie do ministra Nowaka lub premiera.

A nie jest tak, że obwodnice mniejszych miast rozwiążą ruch tranzytowy Grajewa? Myślę, że to by wystarczyło do rozwiązania problemu zakorkowanego centrum miasta. Co prawda ucierpią na tym stacje benzynowe, gastronomia... Niestety nie da się wszystkim dogodzić.

widać że były poseł robi sobie grunt, a gdzie on był jak był posłem i co dla Grajewa zrobił.

Zamiast budować obwodnice na raty, szybciej i bez nerwów byłoby puścić planowaną via baltice.

Frekwencja jest pochodna skutecznosci nieskutecznego Gwiazdowskiego. ..

A kto przez dwie kadencje głosował na nauczyciela, pióro mu się złamało, a ołówka nie umiał użyć!

To wygląda bardziej na zebranie modlitewne.

no z całym szacunkiem dla zmiany,ale jak tych kilka starszych osób zamierza zablokowac drogę DK61?Wybory się zbliżaja więc strowarzyszenie się obudziło z letargu.a posłowie i kandydaci na posłów czują już oddech wyborów.Taki poseł jeden czy drugi nie w Grajewie powinien szukać rozwiązań tylko w Warszawie.tutaj to może sobie najwyżej kawę wypić ,paluszków pochrupać i pogadać o tyłku Maryni.Ot i wszystko na ten temat.

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.