poniedziałek, 24 czerwca 2024

Wiadomości

  • 2 komentarzy
  • 13380 wyświetleń

Zmarła na skutek zaczadzenia

Staruszka zmarła na skutek zaczadzenia

Sezon zimowy i konieczność ogrzewania domów niesie ryzyko pożarów i zaczadzeń. Niestety wczoraj w miejscowości Knyszyn w jednym z domów znaleziono zwłoki 89-letniej kobiety. Przyczyną śmierci było zaczadzenie. 5 grudnia około godziny 18:00 dyżurny monieckiej Policji otrzymał zgłoszenie o pożarze w jednym z domów w miejscowości Knyszyn. Funkcjonariusze natychmiast się udali na miejsce zdarzenia. Tam zastali Straż Pożarną, która poinformowała, że pożarł ugasł samoistnie. Ustalili, że nieprzytomną kobietę odnalazł syn, który jak co dzień przyszedł rozpalić matce w piecu.

Mundurowi po wejściu do domu wraz ze strażakami i ratownikami, w której mieszkała 89-latka, znaleźli kobietę leżącą przy drzwiach wejściowych. Lekarz, wezwany na miejsce zdarzenia stwierdził zgon w wyniku zaczadzenia. Pomieszczenie nosiło ślady pożaru, który prawdopodobnie wybuchł przez niewłaściwe korzystanie z pieca. Monieccy policjanci apelują o sprawdzanie przewodów kominowych, wentylację pomieszczeń i w miarę możliwości instalowanie czujek alarmowych. Pamiętajmy, że czad nie posada zapachu i nie można go wyczuć. Możemy rozpoznać działanie tlenku węgla po objawach: nudności, ból głowy problemy z oddychaniem. W takich sytuacjach należy otworzyć okna i przewietrzyć mieszkanie – informuje oficer prasowy KPP w Mońkach

poniedziałek, 24 czerwca 2024

19-letni kierowca spowodował poważny wypadek

poniedziałek, 24 czerwca 2024

Wieści z KGW w Pieńczykowie

Komentarze (2)

Wyrazy szczerego współczucia rodzinie.

Wyrazy głębokiego współczucia dla rodziny.

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.