środa, 21 lutego 2024

Kultura i rozrywka

  • 11 komentarzy
  • 10841 wyświetleń

Złoty Mikrofon 25-26 III

 Zespół wokalny  prowadzony przez instruktor Marię Ostrowską "MAKAMO" w składzie: Monika Cudakiewicz, Katarzyna Milewska i Monika Czaplicka z Miejskiego Domu Kultury w Szczucznie  uczestniczył w IV Międzynarodowym Festiwalu Piosenki "Złoty Mikrofon Radia Jard" w Białymstoku w dniach 25-26 marca b.r. Zespół w kategorii powyżęj 16 lat "wyśpiewał"  Złoty Mikrofon Radia Jard. W kategorii solistów Katarzyna Milewska zajęła VII miejsce.

Opiekunką zespołu z ramienia MDK jest Maria Wykrętowicz.

Komentarze (11)

HeHeHe !!Fajne fotki :d;d

Gratulacje gratulacje i jeszcze raz gratulacje :) :) :)

Fajniutkie fotki, MoKaMo RLZ, Szczuczyn RLZ, UUROWIZJA JEST NASZA :);)

Gratulacje dziewczynki :)Aby TAk DalEJ :):)3Majcie Sie :)Buźka dla M i K :*

Bardzo bardzo dziekuje za wszystkie miłe komenty :] mam nadzieje ze nigdy sie na nas nie zawiedziecie. bedziemy nadal sie starać reprezentujac MDK i oczywiscie Szczuczyn :) :) trzymajcie sie ;P buziaczki :* :*

Szczuczyn sie pnie do góry!!!! Kaśkaaa Ty masz naprawde wielki talent nie mozesz sie tu marnować !! wielkie gratulacje dla zespolu i oczywiscie dla solistki!!!!

Wielkie gratulacje!!ABY tak dalej :P:P:)BRAVO

Dziękuje za Buziaczki !!Dla Ciebie tez wielkie wielkie Buziaczki :*:*

No dziewczyny...Musicie jeszcze dużo ćwiczyć...Nie wiem,kto oceniał wasz występ...Ja kiedyś was słyszałam i według mnie przed wami jeszcze dużo pracy.

Dziekuje bardzo Szczuczyniance za szczerość :) :) oczywiscie wiem że do perfekcji nam daleko ;) no ale staramy sie rozwijać jak możemy mamy teraz własnie na to wspaniała okazje... bardzo dziekuje takze MDK: Panu Dyrektorowi , Pani Marii Wykretowicz , Pani Marii Ostrowskiej - osoby o których nigdy nie zapomne ;* :*

Witam, która to Kasia Milewska??? Pozdrawiam:*

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.