środa, 8 grudnia 2021

Wiadomości

  • 1 komentarzy
  • 7875 wyświetleń

Złoty jubileusz w UM

W sobotę 02.09.04r w UM w Grajewie 50-lecie zawarcia związku małżeńskiego obchodziło kilkadziesiąt par wraz z bliskimi.
Kierownik Urzędu Stanu Cywilnego w Grajewie Ewa Włodkowska powitała jubilatów gratulując im wielu wspólnie spędzonych lat, co jest dowodem wzajemnego zrozumienia w związku dwojga bliskich ludzi i symbolem wierności i miłości rodzinnej.
Za trud włożony w stabilność rodziny zaproszone pary otrzymały medale przyznane przez Prezydenta RP. Jubilaci zwrócili się do siebie słowami:

"Dziękuję Ci żono, dziękuję Ci mężu za to wszystko, co uczyniłaś, uczyniłeś, że nasze małżeństwo jest zgodne, szczęśliwe i trwałe".

Burmistrz miasta K. Waszkiewicz czuł się zaszczycony, że gości jubilatów. Zaznaczył, że Ci którzy obchodzą dzisiaj 50-lecie pożycia małżeńskiego dają świadectwo młodszym generacjom. Bazując na takich wartościach jak miłość, wzajemne zaufanie, przyjaźń można przetrwać wszystko - "zakręty dziejowe" i rozmaite problemy osobiste.

- "Pamiętamy datę naszego ślubu, było to 2 marca 1954 roku - dawno temu" - z uśmiechem wspominają P. Irena i Józef Baranowscy
- "Pobraliśmy się 14 sierpnia 1954r., mamy już pięcioro wnucząt" - P. Anna i Edwin Włodkowscy

foto1 - jubilaci (wykonał J. Włodkowski)
foto4 - od lewej K. Waszkiewicz, P. Anna i Edwin Włodkowscy, R. Wolwark, M. Mołczanowski
foto5 - okrągła 50tka P. Czesławy i Stanisława Gudanowskich
foto8 - P. Irena i Józef Baranowscy z rodziną

e-Grajewo.pl

Czy małżeństwa zawierane dzisiaj doczekają się takiego jubileuszu?

środa, 8 grudnia 2021

Rocznica wprowadzenia stanu wojennego

środa, 8 grudnia 2021

Sesja Rady Gminy Grajewo

Komentarze (1)

Wszystkim jubilatom życzymy sto lat. Mamy nadzieje że i my za wiele lat bedziemy mogli obchodzić tak wspaniałą rocznicę. 50 lat małżęństwa to wspaniała rocznica. Życzymy wszystkim jeszcze wielu lat małżeństwa.

Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.