niedziela, 26 czerwca 2022

Sport

  • 4 komentarzy
  • 9028 wyświetleń

Złota sztafeta ZS Nr 2!


29 marca w Białymstoku odbyły się Mistrzostwa Szkół Ponadgimnazjalnych w Sztafetowych Biegach Przełajowych, w których uczestniczyło 27 drużyn. Sztafeta w składzie Makowski Kamil, Romanowski Daniel, Górski Tomasz, Gudel Mateusz, Dąbrowski Jarosław, Kozak Kamil ,Zieliński Sebastian, Wiśniewski Michał, Górski Paweł, Matysiewicz Paweł zajęła I miejsce .

W rywalizacji uczestniczyły szkoły sportowe, których kadrę stanowią mistrzowie Polski, a nawet Europy. Końcówka roku 2008 i pierwszy kwartał 2009 to nieprzerwana passa sukcesów pod szyldem Zespołu Szkół Nr 2 w Grajewie - duży sukces dziewcząt i chłopców angażujących się w sport drużynowy i indywidualny. Marzeniem trenera i całego zespołu jest kolejny awans w rywalizacji sportowej i awans do pierwszej ósemki najlepszych szkół województwa podlaskiego w rywalizacji sportowej. Sobotni wynik jest potwierdzeniem wysokiej formy zawodników oraz ich efektywnego treningu - informuje trener Ryszard Borkowski, ZS Nr 2 w Grajewie

Warto nadmienić, że jesienią 2008 wyżej wymienieni zawodnicy zdobyli mistrzostwo województwa w Indywidualnych Biegach Przełajowych.
Gratulujemy!

foto - "złota" drużyna ZS nr 2 Grajewo

sobota, 25 czerwca 2022

FESTYN SKRZATÓW U-6

piątek, 24 czerwca 2022

Ciszewo. Rajd starych motocykli (foto)

Komentarze (4)

ZS 2 najlepsze brawo chlopaki!:)

a gdzie fotki ktore podesłąlam ?????

Gratuluję :)

Gratulacje !!!!!!!!!Zwłaszcza Kamil i Paweł.Dawna VI b

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.