Wiadomości

Zlikwidowali nielegalną uprawę konopi

Kryminalni z Komisariatu Policji w Łapach zlikwidowali nielegalną uprawę konopi i zatrzymali 57-latka podejrzanego o ich uprawę oraz posiadanie narkotyków. Na jego posesji funkcjonariusze zabezpieczyli łącznie 50 krzewów konopi oraz blisko 20 gramów marihuany.


Kryminalni z komisariatu w Łapach zlikwidowali nielegalną uprawę konopi. Z ustaleń funkcjonariuszy wynikało, że mężczyzna posiada narkotyki. Gdy policjanci pojawili się na jego posesji, 57-latek właśnie doglądał zwierząt. Nie był zaskoczony wizytą mundurowych. W domu, na półce regału policjanci znaleźli pudełko z zielonym suszem. Wstępne badanie potwierdziło, że to marihuana. Następnie mężczyzna wskazał miejsce, w którym rosło 6 sadzonek. W trakcie przeszukania kolejnej posesji, funkcjonariusze odkryli 44 kolejne krzaki, rosnące w doniczkach i w ziemi – pod folią i w szklanych boksach. 57-latek został zatrzymany i trafił do policyjnego aresztu. Usłyszał dwa zarzuty: uprawy roślin konopnych, mogącą dostarczyć znacznej ilości narkotyków oraz posiadania narkotyków. Grozi mu kara do 8 lat pozbawienia wolności.

poniedziałek, 21 lipca 2025

Mandat za brak odblasków!

poniedziałek, 21 lipca 2025

Ogłoszenie Burmistrza Rajgrodu

Komentarze (0)

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.