Wiadomości

  • 6 komentarzy
  • 9865 wyświetleń

Złapali złodzieja wózka

Grajewscy policjanci zatrzymali sprawcę kradzieży telefonów komórkowych, do których doszło w marcu i w maju na terenie powiatu. Okazało się, że ten sam mężczyzna na początku czerwca ukradł również dziecięcy wózek. Grajewscy mundurowi odzyskali skradzione mienie, a złodziej usłyszał już zarzuty. Teraz jego dalszym losem zajmie się sąd.

Wczoraj, policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Grajewie zatrzymali 43-letniego mieszkańca powiatu grajewskiego. Z ustaleń mundurowych wynikało, że mężczyzna może być odpowiedzialny za kradzieże mienia, do których doszło w marcu i w maju tego roku. Pierwszej kradzieży podejrzany dokonał w jednym z mieszkań na terenie miasta, natomiast kolejnej nad jednym z grajewskich akwenów. Łupem mężczyzny padły wtedy dwa telefony komórkowe o łącznej wartości 1600 złotych. W wyniku podjętych czynności, policjanci odzyskali skradzione przedmioty, które zostały zwrócone właścicielom. Dodatkowo grajewscy mundurowi ustalili, że mężczyzna jest również odpowiedzialny za kradzież dziecięcego wózka o wartości 600 złotych, do której doszło na początku czerwca. 43-latek ukrył swój łup, jednak zanim zdążył go spieniężyć, wózek został odnaleziony przez mundurowych. Złodziej usłyszał już trzy zarzuty. Teraz jego dalszym losem zajmie się sąd.  - KPP w Grajewie

poniedziałek, 28 listopada 2022

Konkurs na stanowisko prezesa SM "Zgoda"

poniedziałek, 28 listopada 2022

Mija termin składania wniosków o 300 plus

Komentarze (6)

brawo gratki za wykrycie:)))

Powiedzcie mi kto to jest chciałbym z nim porozmawiać już po naszej rozmowie nic nie ukradnie

Powiedzcie mi kto to jest chciałbym z nim porozmawiać już po naszej rozmowie nic nie ukradnie

A to ci dopiero sukces.

Łowcy cieni w Grajewie brawo najlepsi na świecie

Sprawce trzeba szybko wypuścić bo dowody rzeczowe zostały oddane przed zapadnięciem wyroku, a znając życie złodziej swoje przyznanie się do kradzieży przed wysokim Sądem odwoła .

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.