sobota, 29 stycznia 2022

Wiadomości

  • 4 komentarzy
  • 11332 wyświetleń

Zjazd PSL

W niedzielę, 6 kwietnia 2008 roku w Szczuczynie odbył się powiatowy zjazd Polskiego Stronnictwa Ludowego. W zjeździe uczestniczyło 38 delegatów gminnych oraz zaproszeni goście, m.in.:  wicewojewoda Wojciech Dzierzgowski, poseł Jan Kamiński, prezes „Mlekoplu” Edmund Borawski, dyrektor Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa Zbigniew Kamiński, Starosta Powiatu Grajewskiego Jarosław Augustowski oraz przewodniczący Rady Powiatu Stanisław Kossakowski.

Podczas spotkania zgromadzeni wysłuchali sprawozdania z działalności ponad 4-letniej minionej kadencji. Przedstawił je przewodniczący Zarządu Powiatowego PSL Stanisław Filipkowski. Omawiano też zamierzenia na rok bieżący.

Dokonano wyboru nowych władz regionalnych PSL. Prezesem już po raz trzeci został Stanisław Filipkowski (foto), a zarząd składa się z następujących osób:
- Stanisław Szleter,  wójt Gminy Grajewo – wiceprezes
- Albert Kochanowski, przewodniczący Rady Gminy Wąsosz – wiceprezes
- Wiesław Żbikowski, asystent posła E. Borawskiego – sekretarz
- Zygmunt Dziądziak, były Burmistrz Miasta Rajgród – skarbnik
- Jan Zawadzki, przewodniczący Rady Nadzorczej "Mlekpolu”
- Mirosław Rainko, Prezes Banku Spółdzielczego w Szczuczynie
- Krzysztof Zalewski, z-ca dyr. Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa w Łomży
- Zbigniew Wałkowski, radny Rady Miejskiej w Szczuczynie
- Eugeniusz Karwowski, rolnik z m. Kędziorowo
- Bogdan Bujnowski, rolnik ze wsi Sołki

– Partia polityczna powstaje po to, aby m.in. zdobywać władzę. My również dążymy by mieć w niej swój udział. W ostatnich wyborach samorządowych zdobyliśmy najwięcej mandatów. Chcemy kontynuować ten kierunek. Staramy się przyciągać do partii ludzi młodych, niestety bardzo dużo osób wyjeżdża, ale radzimy sobie z tym problemem – powiedział nam prezes PSL S. Filipkowski.

e-Grajewo.pl

piątek, 28 stycznia 2022

Echa sesji Rady Miasta

piątek, 28 stycznia 2022

Rekrutacja do przedszkoli

Komentarze (4)

Kiepskie władze, kiepska, partia - tylko rolnicy jeszcze w nią wierzą i dlatego wygrywają lokalnie myśląc ,że tak prężne władze cokolwiek robią dla rolników?

Gratulacje Stanisławie F. Wkładasz - jak nikt inny - całe swoje serce w tę organizację. Tak trzymaj dalej. Kieruj nadal, bądź otwarty na innych ludzi, nie zamykaj się tylko na działaczach PSL, zwłaszcza starych a powtórzycie wyniki w nastepnych wyborach.

Szczere gratulacje. Życzę owocnej pracy. Jeśli rolnicy nie poprą parti rolniczej - to kto się za nimi ujmie??????????? Uważam, że nikt tak jak rolnik nie rozumie problemów wsi. Nie dajmy mydlić sobie oczu obietnicami innych partii. POWODZENIA PANIE STANISŁAWIE

czytając nazwiska i stanowiska członków trudno uwierzyć, że reprezentują oni rolników?????Panie S. przydałoby się więcej ludzi wsi....

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.