niedziela, 5 lutego 2023

Kultura i rozrywka

  • 1 komentarzy
  • 6062 wyświetleń

Zimowisko z Matką Bożą

ZIMOWISKO Z MATKĄ BOŻĄ 2017

W niedzielę 29.01.2017 r.  Mszą świętą o godzinie 9.30 zakończyliśmy nasze Zimowisko z Matką Bożą. Przez tydzień z tej formy wypoczynku organizowanego przez parafię MBNP w Grajewie skorzystało 78 uczestników w wieku od 6 do 14 lat.

Dziękujemy 30 Animatorom, którzy sprawowali opiekę i czuwali nad bezpieczeństwem nad 10. grupami dzieci. Czas spędziliśmy aktywnie poprzez poznanie ciekawych rzeczy i zagadnień, jak również zabawę. Każdy dzień zaczynaliśmy Mszą świętą potem odbywały się różne zajęcia, jak chociażby spotkanie z policją na temat bezpieczeństwa, poznanie miejsca pracy i zadań strażaków, pokaz zapasów, czy wyjazd do Białegostoku do kina i na lodowisko.

Dzięki uprzejmości burmistrza Miasta korzystaliśmy z pływalni miejskiej i zobaczyliśmy Muzeum Mleka. Dziękujemy dyrekcji ZS nr 2 im. 9 Pułku Strzelców Konnych za udostępnienie budynku i sali gimnastycznej. Dziękujemy nauczycielom Beacie Strzałkowskiej, Andrzejowi Mścichowskiemu i Krzysztofowi Gutowskiemu za przeprowadzenie z dziećmi ciekawych zajęć edukacyjnych.


fot. Duszpasterze par. pw. MBNP w Grajewie

Komentarze (1)

Dziękujemy za zorganizowanie zimowiska księżom z parafii MBNP. Dziękujemy animatorom.

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.