poniedziałek, 26 lutego 2024

Wiadomości

  • 4 komentarzy
  • 8793 wyświetleń

Zimna woda

PEC Sp. z o.o. w Grajewie zawiadomił, iż od 24.05.04r. do 4.06.04r. nastąpi przerwa w dostawie ciepłej wody, która jest spowodowana wykonaniem niezbędnych prac remontowych.

"W tym roku wyjątkowo prace remontowe przeprowadzane są w miesiącu maju, a nie jak zazwyczaj w miesiącach letnich. Wykonywane są prace na os.Broniewskiego, z powodu awarii sieci przystąpiono do jej wymiany wcześniej. Oprócz tego na przystąpienie do prac budowlanych na rzecz miasta oczekuje też inny wykonawca. Mieliśmy już kilka sygnałów od mieszkańców, to po prostu tzw. czynniki wyższe. Niestety pechowo dla nas i mieszkańców, maj jest bardzo zimny w tym roku."

- wyjaśnił Prezes PEC w Grajewie.

e-Grajewo.pl

poniedziałek, 26 lutego 2024

Grajewo. "Gang Olsena" w akcji

Komentarze (4)

Wody CIEŁEJ wody:)
Ciekawe jak te ... policza se za te straty :) pozdro dla zmarslakow

dla czego prywtni odbiorcy nie zostali powiadomieni przez PEC ?????????
strasznie mnie to dziwi i czy bedzie odliczone od abonamentu ta przerwaaaaaaa

Nie dość, że zimno na dworze to i od 25maja nadal nie mamy ciepłej wody.
-LUDZIE i to XXI wiek!!!

W kranach znów zimno: Od soboty rano w naszych kranach znów cieknie zimna woda. z tego co wiem w weekend nikt nie ma zamiaru przeprowadzać żadnych konserwacji , a jedynie prezesik pec-u chce się zemścić za nie pochlebne wypowiedzi . Wiem na 100% że na oś. Południe nie ma żadnych awarii.Więc nie łyknę kitu że to ,,siła wyższa ,, lecz zwykła głupota i zawziętość.

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.