czwartek, 2 lutego 2023

Wiadomości

  • 2 komentarzy
  • 8977 wyświetleń

Zima w mieście!

Po mrozach nadeszły opady śniegu. Od wczesnych godzin rannych obserwujemy jak biały puch pokrywa ulice, chodniki i dachy naszych budynków. 

Jedni cieszą się innym przeszkadzają te zimowe warunki. Właściciele muszą odśnieżać swoje posesje a piesi pokonywać śnieżne zaspy. Osoby starsze powinny uważać, można poślizgnąć się i nabawić kontuzji. Najbardziej z takiej aury cieszą się najmłodsi. Korzystają z białego szaleństwa na wszelkie możliwe sposoby. 


Jak zapewnia Józef Matysiewicz, przedstawiciel PUK Grajewo - firma jest cały czas w gotowości. 11 stycznia już od godz.  5.00 rano wszelki sprzęt odśnieżający, którym dysponuje Przedsiębiorstwo Usług Komunalnych w Grajewie, mimo intensywnych opadów, wyjechał w teren. Po przerwie - chwilowy brak opadów - ok. godz. 11.00 pracownicy PUK ponownie rozpoczęli odśnieżanie ulic i chodników miejskich.

 

* fot. 9,10, 11 oraz 12  - mała kolizja przy banku w której brały udział Opel oraz Mazda. Opel z wybitą prawą lampą będzie musiał zgłosić się do warsztatu. 

 


e-Grajewo.pl

 

 

_____________________________
GIEŁDA OGŁOSZEŃ E-GRAJEWO:
Praca/Usługi
Odśnieżę parkingi, place, posesje; posiadam ciągnik z pługiem do śniegu. 
Kontakt tel.: 501 263 715

 

środa, 1 lutego 2023

Oszuści nie odpuszczają

Komentarze (2)

a kto odsnieza 15 na poludniu,

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.