Wiadomości

  • 26 komentarzy
  • 13073 wyświetleń

Zginęła Ci antena CB?


Grajewscy policjanci zatrzymali trzech 19 - latków, którzy kradli  anteny CB. Teraz młodzi mężczyźni za swoje postępowanie odpowiedzą przed sądem.

17 kwietnia br. około godz. 23.00 dyżurny Komendy Powiatowej Policji w Grajewie otrzymał zgłoszenie o trzech podejrzanych mężczyznach, jeżdżących chryslerem  po parkingach na os. Południe. Na miejsce natychmiast skierowano policyjny patrol. W rejonie jednego z bloków mundurowi zauważyli odpowiadający zgłoszeniu pojazd, wewnątrz którego leżało osiem anten CB.

Policjanci postanowili poczekać na właściciela samochodu. Już po chwili funkcjonariusze dostrzegli dwóch mężczyzn, zmierzających do obserwowanego przez nich auta. Natychmiast ruszyli w ich kierunku i zatrzymali ich. Trzeciego z mężczyzn ujął zgłaszający, który zauważył jak młodzieniec uciekał. Sprawcami kradzieży okazali się 19-latkowie, dwóch mieszkańców Grajewa i mieszkaniec gminy Prostek. Dodatkowo podczas przeszukania miejsca zamieszkania jednego z 19-latków mundurowi ujawnili dwie anteny CD. Cała trójka resztę nocy spędziła w policyjnym areszcie. Teraz młodzi mężczyźni za swoje postępowanie odpowiedzą przed sądem. Za to przestępstwo grozi im do 5 lat pozbawienia wolności - informuje KPP w Grajewie.


Grajewscy policjanci proszą o pomoc w identyfikacji anten i zgłoszeniu się do Komendy Powiatowej Policji osób pokrzywdzonych w tym zdarzeniu.

Wszystkie osoby pokrzywdzone lub które mogą pomóc w identyfikacji czy udzielić informacji w tej sprawie proszone są o kontakt z Komendą Powiatową Policji w Grajewie pod numerem telefonu 86 273 0 220 lub z najbliższą jednostką Policji – telefon 997 (telefon komórkowy 112).Komentarze (26)

Może znajdzie się moja antena.

o to przy takim zasięgu se pogadaja w celi-i dobrze im tak złodzieje parszywi

mi tez zginela antena przed w czoraj zostalo wyrwane swiatlo stopu w samochodzie powinny czesciej byc patrole policji na os poludnie bo niedlugo zaczna moze wybijac szyby

Ciekawe czy ktorys z nich mial prace.

Jestem za tym aby dostali po 4,5 roku, tylko taka stawka będzie uczyć rozumu i szacunku do czyjejś własności. Rok temu też zdjeto mi antenę w Grajewie.

po 20 batów każdą antena na gołą d...e to zapamietają, że cudzej własności nie powinno się brać.

Do krzy
A co uważasz, że kradli na chleb ??
Złodziej to złodziej

a co ma do tego praca ?? złodziej zawsze zostanie złodziejem - przykre :(

Do Krzy - takich praca nie interesuje!!!!

uciąć łapki i 10lat do paki

Do krzy! Wszyscy mieli pracę w zawodzie złodzieja. Teraz będą na bezrobociu.

ja swoją odzyskałem wczoraj

to moze i moja antena się znajdzie a tych zlodzieji ukarać

mi ostatnio cos gruszka nie łączyłą i nie mogłem sie dopytać czy stoją w popowie przez co musiałem jechać jak ciul 70, może kradli też gruszki, to kupiłbym jakąś presidenta.

Ciekawe do czego może się nadać drut stalowy z takiej anteny.

krzy,kradzież jest złem,a może ukradli,komuś,,kto też nie ma pracy.

mi też zginęła i nie zgłaszałam tego odzyskam?

pracę mieli nie koniecznie legalną

mi z samochodu ukradli raz wszystkie kołpaki, dwa razy kierunkowskazy, raz plastikową atrapę ze zderzaka, o zaślepkach w zderzaku nie wspominając (chyba z 3 razy). Sprawę zawsze zgłaszałem na Policję, niestety sprawców nie wykryto. Piszcie ludzie co Wam z aut zginęło, niech sprawa ujrzy światło dzienne, bo to pewnie jest nagminne, ale większość z Was nie zgłasza sprawy na Policję, a to błąd !

byli bezrobotni a jak pójdą siedzieć to w końcu kanary jedzonko za friko hotelik jeszcze jak dobrze się zakręcą to zrobią studia a my płacimy ... najlepiej wszystkich wysyłać na puche do roboty niech idą czyścić szamba i tyle

MI zginela ale 2 lata temu :) nie bede pazerny i sie domagal cudzej :)

ja jestem takiego zdania nie moje nie ruszam ja tez nic nie zglaszalem moze to blad ale jak bym zlapal to bym wje......al ta antena moze by zapamietal

to sie nie domagaj!!!

a co ma do tego praca ?? złodziej zawsze zostanie złodziejem - przykre :(
Napisał: grajewianka dodano: 2013-04-19 06:40:32

co do tego to widocznie ty tez jesteś złodziejem bo jak nawet coś znajdziesz to w prawie jest przywłaszczenie mienia a to jest karalne.
W naszym Państwie wszyscy radna polak polaka Utopił by w wodzie

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.