Kraj

  • 3 komentarzy
  • 2989 wyświetleń

Zginął przez podmuch wiatru

28–letni obywatel Łotwy zginął w wypadku jaki miał miejsce na trasie krajowej nr 61, w miejscowości Zaruzie. Przyczyny i okoliczności tego zdarzenia wyjaśniają łomżyńscy policjanci.

13 stycznia br., tuż po godzinie 4.00 dyżurny łomżyńskiej Policji został poinformowany, że na trasie krajowej nr 61 miał miejsce wypadek drogowy. Na miejsce natychmiast pojechali mundurowi. Ze wstępnych policyjnych ustaleń wynika, że 28 - letni kierowca poruszający się oplem omega z przyczepą campingową na łotewskich numerach rejestracyjnych jechał z Ostrołęki w stronę Łomży.

W miejscowości Zaruzie, po ominięciu mostu na rzece kierujący nagle zjechał na prawe pobocze drogi, następnie uderzył w barierkę ochronną i wjechał do rowu. Przyczepa po odczepieniu się od auta, przekoziołkowała na przeciwległy pas i uległa zniszczeniu. Niestety kierowca zginął na miejscu. Przyczyny i okoliczności tego tragicznego zdarzenia wyjaśniają łomżyńscy policjanci
- informuje KWP w Białymstoku

Komentarze (3)

To ile wkoncu lat mial 27 czy 28 bo sami nie widza raz tak pisza raz tak

A co to za różnica czy27czy28

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.