niedziela, 21 kwietnia 2024

Wiadomości

  • 8 komentarzy
  • 16940 wyświetleń

Zginął przez brawurę 19-latka


W niedzielę przed godz. 18.00 doszło do poważnego wypadku na trasie Orzysz-Ełk na drodze krajowej nr 16. Jak wynika z ustaleń kierujący samochodem m-ki Volkswagen Passat koloru granatowego podczas wyprzedzania samochodu ciężarowego zmusił jadącego z przeciwka kierowcę białego passata do gwałtownego hamowania. Kierowca białego VW wpadł w poślizg i stracił panowanie nad pojazdem, zjechał na przeciwległy pas ruchu i zderzył się z samochodem ciężarowym marki Volvo. Kierujący passatem zmarł na miejscu. Policjanci wyjaśniają przyczyny i okoliczności wypadku.

W niedzielne popołudnie (21.07.) policjanci oraz służby ratunkowe pracowały na miejscu wypadku do jakiego doszło na trasie Orzysz-Ełk. Na drodze krajowej nr 16 na odcinku Wierzbiny-Klusy kierujący pojazdem marki Volkswagen Passat koloru granatowego, wyprzedzając samochód ciężarowy, zmusił jadącego z przeciwka kierowcę białego passata do gwałtownego hamowania w celu uniknięcia czołowego zderzenia. Kierujący białym passatem hamując wpadł w poślizg, stracił panowanie nad pojazdem, zjechał na przeciwległy pas ruchu i zderzył się z samochodem ciężarowym marki  Volvo. Na skutek zderzenia śmierć na miejscu poniósł 38-letni mieszkaniec Ełku kierujący samochodem marki Volkswagen Passat koloru białego.
Policjanci wyjaśniają przyczyny i okoliczności tego tragicznego wypadku - informuje KPP Piszniedziela, 21 kwietnia 2024

ROD "Oaza" - OGŁOSZENIE

Komentarze (8)

niewinna śmierć, świeć Panie nad jego duszą...

gdzie tu tołk gdzie pojęcię. dać małolatom prawojazdy i samochod.. paraneja..

i tera gnijek odpowie za spowodowanie smierci za swoją tak głupią jazdę

Mam nadzieje ze pojdzie siedziec na dluzej.

Czy widzicie jakąś dziwną postać na 3 zdjeciu po lewej stronie zdjęcia???

to napewno duch..... a tak na powaznie zal zabraklo mu koni pod maska? za malo w TV informuja o takich wypadkach na przestroge..... powinni jeszcze testy psychologiczne wprowadzic i to o tych mandatach w 1 roku prawajazdy 1 mandat cofa prawko [*]

Tak, ta postać jest zamazana, pewnie na prośbę osoby z zdjęcia

Auta powinny miec bnlokade ,tak jak motor, do 50km/h

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.