środa, 8 lutego 2023

Kraj

Zginął kierowca "władimirca"

W wyniku zderzenia volvo z ciągnikiem rolniczym zginął 87-letni kierowca „władimirca”. Sokólscy policjanci szczegółowo wyjaśniają teraz przyczyny i okoliczności tego tragicznego zdarzenia.


09.02, po godzinie 9.00 dyżurny sokólskiej Policji został powiadomiony o wypadku drogowym na drodze krajowej Nr 19, na wysokości miejscowości Karcze. Mundurowi natychmiast pojechali na miejsce zdarzenia. Z wstępnych policyjnych ustaleń wynika, że kierowca osobowego volvo jadąc w kierunku Sokółki najprawdopodobniej nie zachował należytej odległości przed poprzedzającym pojazdem oraz nie dostosował prędkości do panujących warunków drogowych i uderzył w tył jadącego prawidłowo ciągnika rolniczego. W wyniku tego zderzenia  na miejscu zginął 87-letni kierowca „władimirca”, natomiast 34-letnia pasażerka volvo w wyniku odniesionych obrażeń trafiła do szpitala. 24-letni obywatel Łotwy kierujący osobówką był trzeźwy.  Policjanci z Sokółki szczegółowo wyjaśniają okoliczności i przyczyny tego zdarzenia.  – oficer prasowy KPP w Sokółce

 

Komentarze (0)

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.