środa, 17 lipca 2024

Kraj

  • 3 komentarzy
  • 4309 wyświetleń

Zginął 21-letni motocyklista

 

W wyniku czołowego zderzenia bmw z motocyklem zginął 21-letni kierujący jednośladem. Szczegółowe okoliczności i przyczyny zaistniałego wypadku ustalają bielscy policjanci.

14 marca  około godziny 17.40 dyżurny Komendy Powiatowej Policji w Bielsku Podlaskim otrzymał informację o tragicznym w skutkach wypadku drogowym. Do zdarzenia doszło na drodze relacji Bielsk Podlaski – Piliki na krajowej 19. Na miejsce natychmiast pojechali policjanci. Tam wstępnie ustalili, że kierujący motocyklem 21-latek jechał w kierunku Bielska Podlaskiego. Mężczyzna najprawdopodobniej  nie zachował należytej ostrożności podczas wyprzedzania jadących przed nim pojazdów i zderzył się czołowo z jadącym z naprzeciwka bmw. W wyniku zderzenia bielszczanin kierujący yamahą zginął na miejscu. 32-letni kierowca osobówki oraz jego pasażer nie odnieśli żadnych obrażeń ciała. Teraz szczegółowe okoliczności zdarzenia wyjaśniają bielscy policjanci.  – oficer prasowy KPP w Bielsku Podlaskim

 zdjęcia  – www.podlaska.policja.gov.pl

Komentarze (3)

ZACZEŁO SIE A JA KUPIŁEM MOTOCYKL

Wspulczucie szerokości dla motocyklistów kawasaki nigia 600 pozdrawia

Wieczny odpoczynek ...{*} Lewa w gore

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.