środa, 8 lutego 2023

Kultura i rozrywka

  • 3 komentarzy
  • 7003 wyświetleń

Zerówka w szkole jest fajna!

Wielu rodziców dzieci 6 letnich staje co roku przed trudnym wyborem- czy ich pociecha powinna realizować ,,0’’ w szkole czy w przedszkolu.
W tym krótkim artykule postaram się uspokoić rodziców, że wybór szkoły to ,,fajna’’ rzecz.

Dziecko w ,, 0’’ jest członkiem społeczności szkolnej, więc ma dostęp do wszystkich sal i obiektów, którymi dysponuje szkoła, co gwarantuje ciekawe zajęcia:

- wychowania fizycznego na sali gimnastycznej,

- ruchowe na sali zabaw,

- zajęcia na placach zabaw i na sali tanecznej,

- zajęcia kreatywne( każda ostatnia sobota miesiąca od godz. 900 – 1200),

- bajki dla przedszkolaków przedstawiane przez gimnazjalistów i uczniów klas SP,

- czytanie bajek i organizowanie zabaw andrzejkowych i choinkowych przez gimnazjum,

- ciekawe konkursy,

- piękne sale,

Nasi ,,zerówkowicze’’ kibicują na zawodach szkolnych, bawią się na hali ze starszymi kolegami. Mogą korzystać z pracowni szkolnych, gdzie przeprowadzają ciekawe doświadczenia i przygotowują przepyszne posiłki. Obecność dzieci w szkole jest dokumentowana i przesyłana rodzicom w postaci elektronicznej comiesięcznej gazetki.

Dzieci -,,poznają zarządzenie szkołą w gabinecie dyrektora’’, uczestniczą w uroczystościach patriotycznych i różnych imprezach szkolnych, takich jak:
           - Festyn Bożonarodzeniowy,
           - Jarmark Średniowieczny,
           - Powiatowy Dzień Ziemi.

 

To wszystko gwarantuje, że dziecko po edukacji w ,,0’’ jest gotowe do podjęcia nauki w klasie pierwszej szkoły podstawowej. 1 września nie boi się przekroczyć progu szkoły idąc do klasy pierwszej, bo jest w szkole od ,,0’’, a nawet od przedszkola.

 

Dyrektor Zespołu Szkół Miejskich nr 2 w Grajewie

 

poniedziałek, 6 lutego 2023

Finalistki Konkursu Miss Polonia

poniedziałek, 6 lutego 2023

Grajewo. Spotkanie autorskie

Komentarze (3)

Moja córka uczęszcza do grupy 0. Uważam to za najlepszą decyzję jaką mogłam podjąć. Oprócz wyposażonych Sal, ciekawych i urozmaiconych zajęć, są jeszcze wspaniałe Panie, które dobrą radą i sercem pomagają dzieciom przetrwać okres adaptacji. Polecam wszystkim.

Moje dziecko też chodzi do 0 w tej szkole ma tyle ciekawych zajęć ze aż miło że w naszym mieście jest taka szkoła z tak wspaniałym dyrektorem Brawo ooo! !!!!

A co się dzieje w innych grajewski ch szkołach? Chyba nic a szkoda bo tam też są nasze dzieci może by Pan burmistrz się temu przyjrzał

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.