poniedziałek, 25 października 2021

Kraj

  • 1 komentarzy
  • 4083 wyświetleń

Zemsta za rozcięte ubranie

Zemsta za rozcięte ubranie

Najpierw otrzymał pomoc medyczną, a później odwdzięczył się kradnąc m.in. pulsoksymetr i mankiet do mierzenia ciśnienia

Zarzut kradzieży usłyszał 34-letni mieszkaniec Ełku. Trafił on na szpitalny oddział ratunkowy w Ełku, gdzie otrzymał pomoc medyczną.  Lekarze w trakcie ratowania 34-latkowi  życia, rozcięli mu ubranie. Tak to go  rozzłościło, że postanowił coś ukraść. Jego łupem padły przewody do monitora układu krążenia, pulsoksymetr oraz mankiet do mierzenia ciśnienia. Wartość strat to blisko 700 złotych. Teraz 34-latek odpowie przed sądem za kradzież. Grozi mu kara nawet do 5 lat pozbawienia wolności.  

Policjanci pracujący nad tą sprawą ustalili, że w minioną niedzielę 34-latek trafił na szpitalny oddział ratunkowy, gdzie otrzymał pomoc medyczną. Lekarze ratując 34-latkowi życie, byli zmuszeni rozciąć mu ubranie. Okazało się, że to bardzo go rozzłościło. Wychodząc ze szpitala postanowił w szczególny sposób odwdzięczyć się personelowi. 34-latek ukradł  przewody do monitora układu krążenia, pulsoksymetr oraz mankiet do mierzenia ciśnienia. Wartość strat to blisko 700 złotych. Policjanci odzyskali całość skradzionego mienia w trakcie przeszukania mieszkania 34-latka.

34-letni mieszkaniec Ełku już usłyszał zarzut kradzieży. Grozi mu za to kara nawet do 5 lat pozbawienia wolności.

środa, 28 grudnia 2016

Przekręt internetowy

poniedziałek, 26 września 2016

Rosną mury nienawiści

Komentarze (1)

podziwiam Autora artykułu- w dwóch akapitach podał tą samą informację,tylko zmieniając szyk słów.

Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.