Wiadomości

  • 9 komentarzy
  • 8808 wyświetleń

Zebrali ponad 11 tys. zł

Stowarzyszenie Lepsze Grajewo piąty raz zorganizowało kwestę na rzecz utwardzenia alejek na cmentarzu parafialnym w Grajewie. Pragniemy złożyć serdeczne podziękowania za zaufanie, życzliwość oraz ofiarność osób, które wspomogły kwestę w dniach 31.10.-1.11.2016 r. Jesteśmy niezwykle szczęśliwi, że społeczność grajewska uznała za słuszną naszą inicjatywę, co przekłada się na wynik kwesty. W tym roku grajewianie i osoby odwiedzające groby swoich bliskich przekazały na nasze działania 11401,40 zł oraz 1 dolar, 25 centów amerykańskich, 1 funt brytyjski i 22 eurocenty.

Odwiedzającym grajewską nekropolię serdecznie dziękujemy. Obiecujemy, że wzorem lat ubiegłych nie zawiedziemy Państwa oczekiwań i zagospodarujemy uzbierane fundusze w kolejne metry alejek.

Szczególne podziękowania kierujemy do niżej wymienionych osób obecnych przy organizacji oraz kwestujących razem z nami. Ich wysiłek oraz hojność darczyńców mobilizuje nas do działania na rzecz Grajewa.

Kwestujący:

Piotr Akacki, Tomasz Babul, Paweł Baranowski, Maciej Bednarko, Edward Boć, Dawid Burzyński, Ryszard Chiliński, Ewelina Cybula, Małgorzata Danowska, Ilona Danowska, Wiesław Dembiński, Wojciech Fidler, Renata Latarowska, Dariusz Latarowski, Michał Lichota, Małgorzata Mścichowska, Andrzej Mścichowski, Jarosław Niczewski, Iwona Niewiarowska, Andrzej Niewiarowski, Anna Opara, Mateusz Sarnacki, Tomasz Siejda, Izabel Soroka, Grażyna Staniszewska, Tomasz Strózik, Marcin Stuchła, Szymon Remfeld, Agnieszka Wejs, Ryszard Wolwark, Mariusz Wróblewski, Krzysztof Wróblewski.

 

 informuje Tomasz Strózik sekretarz Stowarzyszenia Lepsze Grajewo
 

środa, 18 maja 2022

Wypadek za Mońkami

środa, 18 maja 2022

Strażacy pomagają pogorzelcom

Komentarze (9)

Szymek!!! Pozdrowionka

Ostatnio firma z przetargu z materiałem po 90 zł robiła podjazd z 8 kostki. Tu z 6 to ze 120m2 da się zrobić. Zobaczymy ile stowarzyszenie zrobi. Gratuluję inicjatywy.

od kilku lat zbierają na odbudowę alejek a prawda jest taka że do nowego cmentarza przy kapliczce jest błoto do kostek :((

Wielcy "AMERYKANIE" 1 dolara dali żenada, czy Ci ludzie są aż tak głupi?

to będzie jakieś 100m2 alejek

Wszystkim zbierającym należy się szacunek i wielkie podziękowania. Mimo tak niesprzyjającej aury i niskiej temperatury dzielnie zbierali pieniądze na szczytny cel. Sam uciekłem przed chłodem z cmentarza po 20 minutach. Wielki szacunek. Proszę nie czytajcie opinii maruderów i wiecznie niezadowolonych. To co robicie ma sens.
Pozdrawiam

Gratulacje. Potrzebujemy ludzi czynu.

Bardzo szlachetnie, super. Tylko gdzie jest administrator cmentarza Zakład komunalny i parafia, jako zarządcy powinni poczuć się do obowiązku. Skoro świadczą usługi po kilka set zł za kwaterę to niech stworzą infrastrukturę, a może niech ktoś prywatnie grunt udostępni i pokaże jak to powinno wyglądać.

do maruderów - stowarzyszenie samo nie ustala gdzie mają być kładzione nowe alejki - jest to konsultowane z proboszczem - i robione w/g jego wskazań - ja osobiście jestem za tym żeby z tej kwesty rozpocząć budowę alejek od strony bramy łączącej stary i nowy cmentarz. Potrzeby naszego cmentarza są jednak ogromne i jak Kościół i zarządcy coś nie wysupłają na ten cel - to Lepsze Grajewo będzie mogło kwestować jeszcze ze 20 LAT.
Jeszcze długo będziecie potrzebni chłopaki. Piknik familijny też dzięki Wam mamy. tak trzymać.

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.