niedziela, 26 maja 2024

Wiadomości

  • 8 komentarzy
  • 11074 wyświetleń

Zdewastowano pomnik

27 maja br. tuż przed godz. 10.00 dyżurny Komendy Powiatowej Policji w Grajewie odebrał zgłoszenie o zdewastowanym pomniku w miejscowości Okoniówek.

Z ustaleń policyjnych wynika, że nieznany sprawca posługując się czerwoną farbą zniszczył pomnik upamiętniający społeczność żydowską w rajgrodzkim lesie.

Na miejscu czynu funkcjonariusze zabezpieczyli ślady. Trwają czynności mające na celu ustalenie sprawcy. Za znieważenie pomnika lub innego miejsca publicznego urządzonego w celu upamiętnienia zdarzenia historycznego lub uczczenia osoby, sprawca podlega grzywnie albo karze ograniczenia wolności.

e-Grajewo.pl

 

 

 

W RAJGRODZIE STANĄŁ POMNIK Z GWIAZDĄ DAWIDA 

 

Komentarze (8)

ten pomnik to juz kilka lat nie wyglada jak na zdjeciach, jest troszke pobity a moze nawet bardziej niz troszke

tomek jak może kilka lat wyglądać inaczej skoro stoi niecałe 2 lata ?

Co komu szkodzi pomnik?

żydowska prowokacja!

Niektórzy walczą z pomnikami, czemu nie. Był taki co walczył z wiatrakami i moim zdaniem nie zupełnie miał pod czaszką.

Tylko majątki żydowskie jakoś nam nie przeszkadzały i po wojnie spokojnie je przejmowano, nie jednokrotnie osoby , które prześladowały społeczność żydowską :(

W Rajgrodzie wszystko jest inaczej nikt tu nic bo kaska leci i statysta jest i jest oky

A kogo to obchodzi ten portal schodzi na psy sposrod tylu informacji moze kilka jest z grajewa po cholere mi wiedziec co sie dzieje w elku ze jakis typ znalazl czyjs porfel ot bohater, monkach ktos skosil slup. bez sensu nie pozdrawiam kreta administratora

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.