Wiadomości

  • 26 komentarzy
  • 21832 wyświetleń

Zderzenie z łosiem na drodze 65

Na trasie K-65 za miejscowością Ciemnoszyje kierujący hyundaiem uderzył w łosia. W wyniku zderzenia samochód dachował, a dwaj mężczyźni trafili do szpitala. 

28 lipca br. przed godz. 22.00 dyżurny grajewskiej Policji otrzymał zgłoszenie o wypadku drogowym z udziałem łosia, do którego doszło na trasie K-65 za miejscowością Ciemnoszyje. Przybyli na miejsce policjanci wstępnie ustalili, że łoś wyskoczył z lasu z prawej strony jezdni i wpadł wprost pod koła hyundaia.

Jak potwierdza KWP w Białymstoku - w wyniku zderzenia samochód uderzył w skarpę po lewej stronie jezdni i dachował. 31–letni kierujący i 36–letni pasażer, mieszkańcy powiatu monieckiego z obrażeniami ciała trafili do szpitala na obserwację. W wyniku uderzenia łoś padł.


fot. e-Grajewo.pl

 

 

Komentarze (26)

szkoda tylko zwierzaka :(

a co kierowcą w wypadku ważniejszy łoś niż człowiek

ale musiał lecieć ...

,,łoś padł na miejesu,,-szkoda łośa ????/ Ludze paranoja a samochód pasażerowie ??????

dziękuje władzom wojewodztwa że powoli dobijaja nas kierowców i łosie również.

Tak nie może być ,trzeba ogrodzić siatką wzdłuż drogi i zrobić przejścia dla łosi w niektórych miejscach , postawić znaki przykładowo 20 km. na godzinę w miejscach nie ogrodzonych i będzie po sprawie
Wydaję mi się że to jest w obowiązku parku

Kilkadziesiąt wypadków rocznie z udziałem łosia czy to normalność ??? Panowie decydenci przebudżcie się . Nie jesteście " święte krowy " wam też może przydarzyć się spotkanie z łosiem . Zróbcie coś z tym , ile to wciąż można czytać o tych łosiach.

To są już tereny Parku Biebrzańskiego gdzie te zwierzęta łatwo można spotkać, zatem troszkę wyobraźni ze strony kierowców pozwoli niejednokrotnie uniknąć śmierci i zwierząt i ludzi.

Najwazniejsze ,ze ludzie zyja wiadomo !!! Ale mniej szczescia mial ten biedny los ,tak bardzo mi go szkoda bo widzialam to na zywo .Aj ...

Iza - ciekawe ile km na godzinę jechał ten "biedny kierowca"? Szkoda ludzi, ale w większości w takich wypadkach sami są sobie winni. jako tutejszy wiem, że czasami samemu strach jechać rowerem po tej trasie i to nie z powodu łosi tylko pędzących z niedozwoloną szybkością samochodów. Pozakładaliby wyspy i radary i byłoby lepiej i ludziom i z korzyścią dla zwierząt.

biedny łoś.

Czy tam trzeba tak szybko jezdzic? nie mozna wolniej?

Brak wyobrażni ze strony kierowcy, po zdjęciach widać że przyczyną wypadku była nadmierna prędkość. Szkoda zwierzęcia

Co z zabezpieczeniami drogi? Ile ludzi i zwierząt ma jeszcze na tym odcinku drogi zginąć?
Wyciąć krzaki i drzewa dla polepszenia widoczności . Czy to tak wiele?

no musieli panowie ostro jechać... brawura i głupota nei zna granic

Gratulacje dla ekologów i Biebrzańskiego Parku Narodowego- wasze sumienie rośnie, natępne ofiary na waszym koncie i nie ostatnie

TRASA DLA TWARDZIELI

Ola , ale błysnęłaś!!!

Marek--jak byś czytał uwaznie to kierowca jechal 80/h sądze że ktoś?? kto nie spotkał łosia ,,,pędzacego nad swoim samochodem,,,,nie powinien sie wypowiadać

tym wladza co za droge odpowiadaja los powinien w leb pierdolnac to by moze zmondrzeli tumany

Biedny łoś???
Dzieci,w jakim kraju ja żyję?
Łosia żałują,a o ludzi nikt nie pyta!
ŻAL I BÓL!!!
Paranoja!
...a może tylko niedorozwój w umiejętności odczuwanią ludzkich uczuć.

Szkoda zwierzęcia :(

biedny zwierzak

Powinni postawić jakiś radar na tym odcinku, bo kierowcy bardzo często przekraczają tu dozwoloną prędkość nie zwracając na znaki ostrzegające przed dziką zwierzyną. Niektórzy się chwalą, że trasę Białystok - Grajewo pokonują w 40 min.

Piękne poroże, szkoda.zwierzęcia.

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.