Kraj

Zderzenie z karetką

Zderzenie karetki pogotowia z toyotą

Karetka pogotowia jadąc na sygnałach zderzyła się z toyotą. W skutek wypadku cztery osoby zostały ranne. Transportowany ambulansem 84-letni pacjent zmarł po przewiezieniu do szpitala. Szczegółowe okoliczności i przyczyny zaistniałego zdarzenia wyjaśniają funkcjonariusze z Komendy Powiatowej Policji w Bielsku Podlaskim.

Dzisiaj około godziny 8:30 policjanci z Bielska Podlaskiego odebrali sygnał o wypadku drogowym na skrzyżowaniu ulic Jagiellońskiej i Kazimierzowskiej. Ze wstępnych ustaleń funkcjonariuszy wynika, że 31-letni kierowca karetki pogotowia jechał z włączonymi sygnałami świetlnymi i dźwiękowymi. Wjeżdżając na skrzyżowanie z droga z pierwszeństwem zderzył się z jadącą ulicą Kazimierzowską toyotą. Następnie karetka uderzyła w pobliskie drzewo przełamując je i przewróciła się na bok. Ranne zostały cztery osoby jadące karetką. Transportowany pojazdem 84-letni pacjent zmarł po przewiezieniu do szpitala. 58-letni kierujący toyotą nie odniósł żadnych obrażeń. Badanie stanu trzeźwości wykazało, że obydwaj kierowcy byli trzeźwi. Szczegółowe okoliczności i przyczyny zaistniałego zdarzenia wyjaśniają funkcjonariusze z Komendy Powiatowej Policji w Bielsku Podlaskim.

 – http://www.podlaska.policja.gov.pl

Komentarze (0)

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.