Kraj

Zderzenie na krajowej 63

Zderzenie osobówek na krajowej 63

Dwie osoby trafiły do szpitala po zderzeniu osobówek na skrzyżowaniu ul. Piłsudskiego z Szosą Zambrowską. Szczegółowe okoliczności przyczyny zaistniałego zdarzenia wyjaśniają łomżyńscy policjanci.

Dziś tuż przed godziną 10.00  dyżurny Komendy Miejskiej Policji w Łomży otrzymał informację o zderzeniu dwóch osobówek na skrzyżowaniu ul. Piłsudskiego z Szosą Zambrowską. Na miejsce natychmiast pojechali mundurowi. Tam wstępnie ustalili, że kierujący fordem sierrą na litewskich numerach rejestracyjnych jadąc od strony Zambrowa z niewyjaśnionych przyczyn zjechał na lewy pas jezdni, gdzie uderzył w bok jadącego od ul. Piłsudskiego w stronę Zambrowa fiata sienny. Kierowca i pasażer sienny z ogólnymi obrażeniami ciała trafili do szpitala. Kierujący z obydwu pojazdów byli trzeźwi. Szczegółowe okoliczności przyczyny zaistniałego zdarzenia wyjaśniają łomżyńscy policjanci. – oficer prasowy KMP w Łomży

Komentarze (0)

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.