środa, 22 września 2021

Wiadomości

  • 12 komentarzy
  • 88798 wyświetleń

Zderzenie fiata z motocyklem

Zderzenie fiata z motocyklem

Ełccy policjanci prowadzą postępowanie w sprawie zdarzenia drogowego, do którego doszło w Ełku, na ul. Suwalskiej.  75-letni kierowca fiata uno nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu motocyklowi Yamaha, w wyniku czego doszło do zderzenia pojazdów. Zarówno 39-letni motocyklista, jak też kierowca samochodu i jego pasażerka zostali przewiezieni do szpitala, jednak ich życiu nie zagraża żadne niebezpieczeństwo.

Jak potwierdza oficer prasowy KPP Ełk - 29 sierpnia br. po godz. 12.00 oficer dyżurny ełckiej policji został poinformowany, że na ul. Suwalskiej doszło do zderzenia dwóch pojazdów. Na miejsce natychmiast udali się funkcjonariusze ruchu drogowego. Ustalili oni, że 75-letni kierowca fiata uno nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu motocyklowi Yamaha, w wyniku czego doszło do zderzenia pojazdów. Zarówno 39-letni motocyklista, jak też kierowca samochodu i jego pasażerka zostali przewiezieni do szpitala, jednak ich życiu nie zagraża żadne niebezpieczeństwo. Od wszystkich została pobrana krew celem zbadania ich stanu trzeźwości. Policjanci, którzy prowadzą w tej sprawie postanowienie, będą dokładnie wyjaśniać wszelkie okoliczności zdarzenia.

 

 


wtorek, 21 września 2021

Czy uczniom grozi nauczanie zdalne?

wtorek, 21 września 2021

XLVII sesja Rady Powiatu Grajewskiego

Komentarze (12)

75 lat i prowadzi pojazd... niech się skupi na telenowelach i różańcu

Obowiązkowe badania kierowców dla wszystkich po 65 roku życia!

Kurwa zakazac jezdzic takim starym osobom bo nie potrafia juz jezdzic... albo na nowo badania im robic.

Zabierać starcom prawa jazdy!!!!

(kto cię słucha)

Piszesz głupoty jakich mało a widzisz ile wypadków robią młodzi kierowcy!!!!!!

ty będziesz też stary i być może będziesz chciał jeździć jako kierowca. Owszem badania lekarskie. Młodzi kierowcy częściej przyczyniają się do spowodowania wypadków drogowych.

może się mylę ale tam jest 70 , to motocyklista jechał mniej , chyba jechałby skuterem ??

Zdecydowana wiekszosc ludzi mlodych mysli ze nigdy nie beda starymi,a to stanie sie bardzo szybko. Nawiazujac do wypadkow drogowych,to wlasnie ludzie mlodzi lub bardzo mlodzi powoduja najwiecej wypadkow drogowych smiertelnych.To wlasnie im powinno bardzo utrudniac zdobywanie praw jazdy ,a nie ludziom starszym.

(spadaj)Zenada!!

swietnie. nagralem filmik z moich wpisow i wasze riposty - wypowiedzi. Szukajcie siebie w ciekawostkach z youtube pozdrawiam gorąco ludzie szacunku pis

Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.