czwartek, 2 lutego 2023

Wiadomości

  • 3 komentarzy
  • 9712 wyświetleń

Zderzenie BMW z DAFem

Troje mieszkańców Ełku trafiło do szpitala w wyniku uderzenia osobówki w barierę energochłonną, a następnie zderzenia z ciężarowym DAF. Okoliczności wypadku bada Policja.


W nocy z 2 na 3 sierpnia br.  około godz. 00.30, dyżurny kolneńskiej Policji otrzymał zgłoszenie o wypadku na obwodnicy Stawisk. Na miejsce natychmiast pojechali policjanci, tam ustalili, że 23 -letni kierujący bmw, jadąc w kierunku Grajewa, stracił panowanie nad pojazdem i zjechał na lewy pas uderzając w barierę energochłonną. Następnie pojazd odbił się od niej, obrócił i doprowadził do zderzenia z jadącym w stronę Łomży ciężarowym dafem. Wszyscy jadący osobówką: kierowca oraz dwie pasażerki w wieku 20 i 30 lat, ze złamaniami oraz ogólnymi potłuczeniami, zostali przewiezieni do szpitala. Kierujący ciężarówką wyszedł ze zderzenia bez szwanku. Obaj kierowcy byli trzeźwi.  

Przyczyny i okoliczności tego zdarzenia ustalają kolneńscy policjanci.
KPP Kolno

 

środa, 1 lutego 2023

Oszuści nie odpuszczają

Komentarze (3)

Najczęstsze wypadki są z udziałem dwudziestoparolatków w BMW. Przypadek? Nie sądzę... Wsiada kozaczek do auta z napędem na tył i myśli, że jest nieśmiertelny.

chciałbyś mieć bmw co ...

jak się jest idiotą i nie umie dostosować prędkości do panujących warunków na drodze to tak jest na miejscu tego bmw ... , ja bym nie chciał mieć BMW... bo BMW to Gówno :))

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.