sobota, 28 maja 2022

Wiadomości

  • 16 komentarzy
  • 12986 wyświetleń

Zderzenie aut na ul. Krasickiego

8 czerwca 2011 r. ok. godz. 9.30, na skrzyżowaniu ulic Krasickiego i Koszarowej w Grajewie, doszło do kolizji drogowej.

 

Kierujący samochodem osobowym m-ki Daewoo – jak mówią świadkowie - nie zachował ostrożności przy znaku stop jadąc ul. Koszarową od strony ul. 9 PSK. W wyniku tego poruszający się drogą z pierwszeństwem (ul. Krasickiego) opel uderzył w pojazd, który nieprzepisowo wjechał na skrzyżowanie. Pasażerkę nexii zabrało Pogotowie Ratunkowe, inni uczestnicy zdarzenia nie odnieśli obrażeń.

Policja bada dokładne przyczyny.

fot. e-Grajewo.pl

Komentarze (16)

na tym skrzyzowaniu caly czas sa jakies kolizje , moze czas najwyzszy postawic tu swiatla

na tym skrzyżowaniu powinna być zmiana pierwszeństwa, ponieważ dotychczasowa organizacja ruchu stanowi zagrożenie po przez ograniczoną widoczność

Ja mam propozycję aby nasze władze zrobiły tam światła bo to nie pierwszy i podejrzewam ze nie ostatni wypadek na tym oto skrzyżowaniu. a takie światła jak w Ełku lub w Białymstoku z przyciskiem dla pieszych zdały by egzamin.

I znowu wypadek w tym miejcu. Czy trzeba czekać aż dojdzie do tragedii. Już jakiś czas temu zwracałem uwagę na bardzo proste rozwiązanie. Ustawić znaki "STOP" ze wszystkich 4 stron i po kłopocie. Nikt nie będzie mial pierwszeństw przejazdu i każdy musi obowiązkowo się zatrzymać, a więc i wytracić prędkość.

Czas najwyzszy aby z kazdej strony byl znak stop (z $ stron)

Pragnę zauważyć, że jadąc z kierunku 9PSK przed skrzyżowaniem z Krasickiego mamy żywopłot, który zasłania prawą stronę. Jak żywopłot jest zielony zawsze jest więcej kolizji. Zimą jak jest brak liści stłuczek jest znacznie mniej. Wystarczy aby Policja wystąpiła do spółdzielni o skrócenie żywopłotu do wysokości wzroku siedzącego w samochodzie kierowcy. Na szczęście te stłuczki nie są groźne.

Czy w Grajewie kierujący nie znają tak podstawowych znaków drogowych ? W innych miastach nie mają takich problemów ze znakiem stop, który w końcu nie jest zbyt skomplikowany .

małe rondo załatwi problem i nie jest takie kosztowne a może skrzyżowanie równorzędne ? tylko kto wie jak z niego korzystać na zachodzie to działa bo ludzie jeżdżą ostrożnie

"Na szczęście te stłuczki nie są groźne" ;- kilka m-cy temu facet zmarł po kolizji w tym miejscu, swego czasyu czyba dziewczynka doznał a dużych obrażeń,. ale etam wcale nie sa groźne, paru ludków sie poturbuje co to było w porównaniu z miliaredm chyńczyków! no to ja tyle :(

Do PŁD co ty pier***** czlowieku znak STOP stoi jak wół

tam głupota robic swiatła tam rozumu ludziom brak,jesli jest znak STOP to stan tumanie jeden z drugim a nie gębe rozdziawisz i jedziesz jak bys slepy był

popieram rowerzystę, zrobić rondo i po kłopocie

popieram rowerzystę, zrobić rondo i po kłopocie

debilom któłrzy nie znają przepisów drogowych nalerzy odebraćc prawojazdy

głupiemu i rondo niepomoze.slepaki jedne stopu nie widzo a potem dziw

Do płd. Co z tego że na ul. Koszarowej stoją dwa znaki STOP. Zauważ jednak że jadąc w stronę Lidla masz ograniczoną widoczność. Z lewej strony masz kiosk przy bloku nr 17 a z drugiej parking przy Przychodni. Nieraz tamtędy jeżdżę i przyznam że jazda na wprost po uprzednim zatrzymaniu się jest ryzykowna.

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.