Wiadomości

  • 15 komentarzy
  • 7674 wyświetleń

Zderzenie 3 pojazdów na trasie Grajewo-Bogusze

Na trasie Grajewo-Bogusze kierująca osobowym audi nie upewniła się, czy jadący za nią pojazd nie rozpoczął manewru wyprzedzania i sama zaczęła wyprzedzać jadący przed nią samochód. W wyniku tego doszło do zderzenia trzech pojazdów.

Trzy osoby z potłuczeniami ciała trafiły do szpitala.
Policjanci ustalają dokładne okoliczności i przebieg zdarzenia drogowego na DK-65 na trasie Grajewo-Bogusze. Do zdarzenia doszło w środę (10.08.2022r.) przed godziną 18.00. Z dotychczasowych ustaleń wynika, że 34-letnia kierująca osobowym audi nie upewniła się, czy jadący za nią pojazd nie rozpoczął manewru wyprzedzania i sama zaczęła wyprzedzać jadący przed nią samochód. W wyniku tego zderzyła się z dwoma pojazdami, jeden z nich dachował w przydrożnym rowie. Łącznie samochodami podróżowało siedem osób. Do szpitala trafiły trzy osoby, w tym 3-letnie dziecko. Na szczęście nie doznały poważnych obrażeń. Kierowcy byli trzeźwi.


Policjanci zatrzymali kierującej audi prawo jazdy.


Czas wakacji to dla wielu osób dalekie wyjazdy na wypoczynek. Dla policjantów to także czas wzmożonej pracy na drogach.


 Wysokie temperatury i długi czas spędzany za kierownicą mają znaczący wpływ na nasz organizm i mogą utrudniać koncentrację. Dlatego tak ważne są przerwy podczas podróży, bezwzględna trzeźwość, wypoczęcie i przestrzeganie przepisów drogowych.

 

 

mł. asp. Agata Kulikowska de Nałęcz
Oficer Prasowy
Komendanta Powiatowego Policji w Ełku

piątek, 30 września 2022

Podwyżki czynszu w SMLW

piątek, 30 września 2022

Łomża. XXIII Mikrolotowe Mistrzostwa 2022

Komentarze (15)

Standard na naszych drogach, zaczynasz wyprzedzać i ktoś się wpieprza pod auto, patrzcie w lusterka. Władcy dróg?

To może trochę cierpliwości z tym wyprzedzaniem,co ? Czasem samochód, który jedzie za cielakiem,nie może wyprzedzać bo q król miasta- niecierpliwy ciśnie 180/h z ciśnieniem w oczach,aby za chwilę zwolnić do 40,bo do Bogusz wjeżdża.

A niestety w większości przypadków są to kobiety. Niby tak obyte z lusterkiem - tylko szkoda, że nie samochodowym.

Janusz polskich dróg....

Do Krzycha , weź spójrz ile wypadków drogowych powodują kobiety a ile mężczyzn !!! Kobiety to z dwie na 10 powoduje wypadek a 6 na 10 to wy faceci !!!!

Weronika a kto te brakujace 2 na 10 ?

Krzychu masz trochę racji z tymi kobietami, miesiąc temu miałem podobna sytuację w Boguszach, wyprzedzałem a pani wyjechała mi przed auto, i stwierdziła że wjechałem w nią, policja nałożyła mandat 1500 zł mandatu dla niej.

Do Weronika: hmmm.. a pozostałe 2/10 osoby to kto? :D

Jeżdżą, nie patrzą.

A do tego telefony i dziunie w trakcie jazdy relacje na Facebooka

Do matematyk . To przecież jasne są męskie , żeńskie i te nijakie.

co drążycie temat 2/10 to teraz inne płeć ONO !

Do Ono dokładnie tak samo w grudniu zginoł młody chłopak w Boguszach

Volvo wpieprzylo sie na 3 wymijac chcialo, ten kto jechal akurat wtedy to widzial jak bylo. Po co pisac glupoty on czy ona. Wypadek jak kazdy inny, kazdemu moze sie przytrafic.

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.