wtorek, 16 kwietnia 2024

Wiadomości

  • 6 komentarzy
  • 12350 wyświetleń

Zdemolował auto - straty 6 tys.


Grajewscy policjanci zatrzymali 37-letniego nietrzeźwego mężczyznę podejrzanego o uszkodzenie samochodu na osiedlowym parkingu w Grajewie

W sobotę (21.09.)  tuż przed godziną 17.00 dyżurny grajewskiej Policji otrzymał telefoniczną informację, że na osiedlowym parkingu młody mężczyzna demoluje zaparkowanego tam fiata ducato. Na miejsce natychmiast zostali wysłani funkcjonariusze, którzy zauważyli mężczyznę odpowiadającego podanemu rysopisowi sprawcy.

Mężczyzna po krótkim pościgu został zatrzymany przez funkcjonariuszy i umieszczony w policyjnym areszcie. Okazało się, że 37-letni mieszkaniec miasta był nietrzeźwy. Właściciel uszkodzonego pojazdu oszacował straty na kwotę 6 tys. zł. Sprawca za swoje postępowanie odpowie przed sądem
KWP Białystok


wtorek, 16 kwietnia 2024

Ruszyły patrole motocyklowe

Komentarze (6)

A kto to oszacował na 6 tys. jedno lusterko?! To chyba lustro od Roysa a nie dostawczego. Chyba właściciel pojazdu też był nietrzeźwy ;) Tylko w Grajewie to może być news na pierwszą stronę!

za 6 tys to chyba pozlacane te lusterko było

co za czasy...?żeby nie było można zostawic samochodu na parkingu

pozamykać takich baranów

jest okazja podremontować samochód na koszt barana

Zgadzam sie w 100% tomi ;)

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.