Sport

  • 3 komentarzy
  • 9536 wyświetleń

Zbiórka Na Gimnastykę

– wielki finał akcji!

Trwająca od 16. lipca do końca września br. akcja Zbiórka Na Gimnastykę wchodzi w decydującą fazę międzyszkolnej rywalizacji. Już wkrótce okaże się, która ze szkół w gminie Grajewo zdobędzie najcenniejszą nagrodę.

Aktualnie prowadzi SP nr 4 w Grajewie nieznacznie  wyprzedzając ZSM nr 1 w Grajewie o 90 pkt. Walka o trzecie miejsce jest natomiast bardzo zacięta i z pewnością do samego końca każdy głos będzie się liczył.

Aby zagłosować na wybraną szkołę należy w oznakowanych plakatami akcji sklepach zakupić produkty marek Vizir lub Lenor za minimum 20 pln. Kupon można od razu wrzucić do odpowiedniej przegródki umieszczonej w sklepie urny.

Szkoła, która zdobędzie najwięcej głosów zdobywa sprzęt sportowy o wartości 4000 zł, za II miejsce szkoła otrzyma sprzęt za 1500 zł, III miejsce – za 1000 zł, pozostałe szkoły otrzymają zaś nagrody pocieszenia o wartości 500 zł.


Aktualny ranking:

 

Miejsce

Szkoła

Pkt

1

SP nr 4 w Grajewie

350

2

ZSM nr 1 w Grajewie

260

3

SP Wierzbowo

80

4

SP Ruda

50

5

SP Białaszewo

20

 

 

 

 

 

 

Robert Olejarczyk dla e-Grajewo.pl

Dział Marketingu
NAVO Polska Grupa Dystrybucyjna Sp. z o.o.
www.navo.pl

niedziela, 4 czerwca 2023

KS Śniadowo - WARMIA Grajewo 3:1

niedziela, 4 czerwca 2023

II Bieg Szczuków 2023

Komentarze (3)

i tak szkoła nr 2 w grajewie jest najlepsza i najczysciejsza!!!!!!!!!!!!!!!!!!

;/ pogadaj sobie

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.