środa, 21 lutego 2024

Sport

Zbiórka na gimnastykę

„Zbiórka na gimnastykę” – Vizir i Lenor pomagają szkołom w naszej gminie!

Nowy kosz do koszykówki, nowe piłki, paletki, materace, stół do ping-ponga – tak wspaniale od października mogą wyglądać sale gimnastyczne w szkołach podstawowych w naszej gminie. Jest to możliwe dzięki wyjątkowej akcji „Zbiórka na gimnastykę”, wspierającej szkoły podstawowe, której celem jest zebranie środków na sprzęt sportowy dla wybranych szkół. Akcja będzie realizowana w gminie Kołobrzeg, Jarosław i Grajewo od 16 lipca do 30 września. Dzięki niej lokalne szkoły mogą zyskać wartościowy sprzęt sportowy, a dzieciaki lepsze warunki rozwoju.

Wszyscy wiemy, że ćwiczenia fizyczne są bardzo ważne w rozwoju dzieci, a wychowanie fizyczne to nie tylko kwestia sprawności, lecz i ćwiczenie woli, odwagi, współpracy w grupie i wielu innych istotnych postaw społecznych. Idea propagowania sprawności fizycznej od najmłodszych lat jest tym bardziej istotna w sytuacji, której tylko 5-7% dorosłych Polaków deklaruje swoją aktywność fizyczną, a 93-95% Polaków kończąc swoją edukację przestaje wykorzystywać wiedzę i umiejętności nabyte na wychowaniu fizycznym (źrodło: R. Muszkieta - Ocenianie osiągnięć uczniów przez nauczycieli wychowania fizycznego, www.wbc.poznan.pl). Wspólnie z produktami Vizir i Lenor możemy wpłynąć na tą niekorzystną sytuację, kupując dzieciakom nowy, kolorowy sprzęt, który na pewno zachęci je do ćwiczeń i przysporzy im wiele radości.

Zapraszamy do udziału w akcji Zbiórka na gimnastykę! Wystarczy kupić w sklepach objętych promocją produkty Vizir lub Lenor o wartości min. 20pln, odebrać kupon od sprzedawcy, a następnie wypełnić go i wrzucić do oznakowanej urny w sklepie. Każdy kupon wart jest 10 pkt, które można oddać na wybraną przez siebie szkołę. Po zakończeniu akcji promocyjnej, zgodnie z rankingiem punktów przekazanych za pośrednictwem kuponów, szkoły biorące w niej udział otrzymają sprzęt sportowy o odpowiedniej wartości:

I miejsce w gminie – 4000pln
II miejsce w gminie – 1500pln
III miejsce w gminie – 1000pln
nagrody pocieszenia – 500pln.

W akcji nagradzamy także dobre chęci kupujących – można wygrać dodatkowo atrakcyjną torebkę, parasolkę lub frisbee. Informacje o akcji można znaleźć w sklepach objętych promocją oraz w szkołach biorących udział w akcji.

 

Paweł Wojtyłka
NAVO - Polska Grupa Dystrybucyjna Sp. z o.o.


Komentarze (0)

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.