sobota, 29 stycznia 2022

Wiadomości

  • 5 komentarzy
  • 10405 wyświetleń

Zawsze wkladaj kask

W minioną niedzielę, tj. 3 sierpnia br. ok. godz. 13.00 dyspozytor pogotowia ratunkowego poinformował dyżurnego KPP w Grajewie o odnalezieniu młodego mężczyzny z obrażeniami głowy.

Wysłany na miejsce zdarzenia patrol policji oraz śledcza grupa dochodzeniowa ustaliła, że 21-letni Dariusz O, mieszkaniec Zakrzewa (gm. Radziłów) poruszał się skuterem marki Roxi bez tablic rejestracyjnych. Kierowca prawdopodobnie nie zachował należytej ostrożności w wyniku czego wjechał do rowu, przewrócił się na kamienie i doznał obrażeń ciała, m.in. ciężki uraz czaszkowo-mózgowy. Poszkodowany z raną tłuczoną głowy został przewieziony do szpitala w Grajewie, a następnie ze względu na poważny stan zdrowia do Szpitala Wojskowego w Ełku.

Policja bada czy poszkodowany był trzeźwy, wiadomo już, że poruszał się bez kasku ochronnego. Najbliższe godziny pokażą czy po przeprowadzonej trepanacji czaszki stan młodego człowieka poprawi się.
e-Grajewo.pl


piątek, 28 stycznia 2022

Echa sesji Rady Miasta

piątek, 28 stycznia 2022

Rekrutacja do przedszkoli

Komentarze (5)

biedny chłopak mam nadzieję ze wyjdzie z tego,,,,,

zycze mu powrotu do zdrowia

niech nauczą sie jezdzic a dopiero potem na skuter

szkoda chłopaka.mam nadzieje ze bedzie ok .a starczylo pomyslec wczesniej a nie uczyc sie na błedach

ja nadal nie moge w to uwierzyć..a ja około. godz 16 wyslalam do nigo smsa kidy był oprowany.. dowiedziałam sie dopiero później co sie satlo

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.