niedziela, 5 lutego 2023

Sport

  • 2 komentarzy
  • 4981 wyświetleń

Zawody w tenisie stołowym

W dniu 13.02.2016r.  w Grajewie   w hali sportowej Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji rozegrany został    III Grand Prix Juniorów WOJEWÓDZTWA PODLASKIEGO w tenisie stołowym .

Klasyfikacja końcowa III GP Woj. Podlaskiego  w kategorii juniorek :

M-ce

Nazwisko i imię

Data urodzenia

Klub

Pkt.

  1.  

Gilewska Dominika

2002

UKS TS Ósemka Białystok

70

  1.  

Mielnicka Weronika

2000

UKS Dojlidy Białystok

66

  1.  

Dyszkiewicz Gabriela

2000

ATS Białystok

62

  1.  

Gryko Kamila

2002

ATS  Białystok

59

5-6

Górecka Dominika

2000

AZS PWS i P Łomża

56

 

Pawlak Katarzyna

2001

AZS PWSIiP Łomża

56

7-8

Sakowicz Ewelina

1999

AZS PWSIiP Łomża

52

 

Budenas Karolina

1999

UKS Dojlidy Białystok

52

9-12

Włóczko Justyna

2001

MLUKS  MOSIR Grajewo

47

 

Rodziewicz  Sylwia

2001

UKS Dojlidy Białystok

47

 

Jarkowska Aleksandra

2003

UKS Dojlidy Białystok

47

 

Wysmułek Izabela

2002

AZS PWSIiP Łomża

47

13-14

Zabielska Klaudia

2000

UKS KOKiS Kolno

41

 

Zawadzka Dominika

1999

ATS   Białystok

41

 

Awans do turnieju głównego III   Grand Prix Polski Juniorek wywalczyła Gilewska Dominika -  UKS TS Ósemka Białystok  i Mielnicka Weronika - UKS Dojlidy Białystok



 

Klasyfikacja końcowa III Grand  Prix Województwa Podlaskiego w tenisie stołowym  w kategorii juniorów:

M-ce

Nazwisko i imię

Data urodzenia

Klub

Pkt.

  1.  

Lipiński Mateusz

1999

UKS Dojlidy Białystok

70

  1.  

Chojnacki Jakub

1999

UKS Dojlidy Białystok

66

  1.  

Wyszyński Szymon

2000

UKS Dojlidy Białystok

62

  1.  

Gryko Karol

1998

ATS Białystok

59

  1.  

Piszczatowski Paweł

1999

UKS Dojlidy Białystok

57

  1.  

Michalski Piotr

2003

KTS Wysokie Mazowieckie

55

7-8

Mielnicki Łukasz

1998

UKS Dojlidy Białystok

52

 

Włostowski Jakub

1999

KTS Wysokie Mazowieckie

52

9-12

Kurlenda Krzysztof

1999

MLUKS  MOSIR Grajewo

47

 

Marczykowski Mateusz

2001

MLUKS  MOSiR Grajewo

47

 

Małyszko Kamil

1999

UKS Dojlidy Białystok

47

 

Piszczatowski Maciej

2000

KTS Wysokie Mazowieckie

47

13-16

Chudziński  Dawid

2005

MLUKS MOSiR Grajewo

39

 

Chudziński Tomasz

2000

MLUKS MOSiR Grajewo

39

 

Kozłowski Dawid

2000

MLUKS  MOSiR Grajewo

39

 

Koncewicz Szymon

2001

UKS TS Ósemka Białystok

39

17-24

Rutkowski Karol

2000

UKS Rajgród

28

 

Rynkiewicz Kamil

2004

LUKS „CZARNI” Czarna Białostocka

28

 

Muczyński Arkadiusz

2002

UKS Rajgród

28

 

Gie rejko  Jakub

2004

LUKS „ CZARNI” Czarna Białostocka

28

 

Ryszewski  Jakub

2001

KTS Wysokie Mazowieckie

28

 

Krasiński Adrian

2002

MLUKS MOSiR  Grajewo

28

 

Szuchnicki Sebastian

1998

AZS PWSiP Łomża

28

 

Iwaniuk Marek

2001

UKS TS Ósemka Białystok

28

25-27

Sokołowski Juliusz

2003

LUKS „CZARNI” Czarna Białostocka

18

 

Sztuko Maciej

2001

LUKS „CZARNI” Czarna Białostocka

18

 

Kućmierowski Tomasz

2000

KTS Wysokie Mazowieckie

18

         

 

Awans do turnieju głównego III  Grand Prix Polski Juniorów wywalczył: Lipiński Mateusz - UKS Dojlidy Białystok  i  Chojnacki Jakub - UKS Dojlidy Białystok

 

                 Sędzia główny : Eugeniusz Skibniewski

 

Komentarze (2)

Brawo Dawidek Chludziński 2005 r. - żaczek , ma koncie pierwsze wygrane w juniorach - mamy następce K.Włóczki.............Justyna WŁ. do przodu widzę Cie jako mistrzynie województwa , więcej wiary w siebie - jesteś najlepsza .....

ajde kojocik, wiadomo kto rządzi w GRAJEWIE!!!

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.