sobota, 13 sierpnia 2022

Sport

  • 2 komentarzy
  • 11217 wyświetleń

Zawody w szachach 22 - 23 X

W dniu 22.10.201 0r. W Zespole Szkół Miejskich nr 1 w Grajewie przeprowadzona została  gimnazjada  powiatu grajewskiego w szachach. Sędzią głównym zawodów był Zbigniew Okulewicz. Zawody zostały rozegrane systemem kołowym.

KLASYFIKACJA KOŃCOWA

DZIEWCZĘTA                               
1. Publiczne Gimnazjum w Szczuczynie                    (45 pkt)                         opiekun: Elżbieta Milewska
2.Gimnazjum w Rajgrodzie                            (39 pkt)                            opiekun :  Zygmunt Tarnacki
3. Gimnazjum w Danówku                            (34 pkt)                   opiekun : Iwona Gutowska    
4. Publiczne Gimnazjum nr 2 w Grajewie                    (30 pkt.)
5. Publiczne Gimnazjum nr 1 w Grajewie                    (27 pkt)    
6. Publiczne Gimnazjum nr 3 w Grajewie                    (25 pkt)                 

CHŁOPCY
1  Publiczne Gimnazjum nr 2 w Grajewie                    (45 pkt)                        opiekun: Artur Kłos
2. Gimnazjum w Danówku                            (39 pkt)             opiekun: Iwona Gutowska
3. Publiczne Gimnazjum w Szczuczynie                    (34 pkt)                         opiekun: Bogdan Drobiński
4. Publiczne Gimnazjum nr 1 w Grajewie                    (30 pkt.)
5. Gimnazjum w Rajgrodzie                            (27 pkt)   
   
       
                 KLASYFIKACJA  INDYWIDUALNA
   
DZIEWCZĘTA                               CHŁOPCY   
I SZACHOWNICA
1.Iwona Kostrzewska –  G Rajgród                Robert Szymanowski - PG 2 Grajewo
2.Aleksandra Dawidowska – G Danówek            Rafał Dolecki  – G Danówek
3.Mazurek Justyna – PG 2 Grajewo                     Marek Rogalski – PG Szczuczyn

                     II SZACHOWNICA
1.Joanna Filipkowska – PG Szczuczyn            Michał Tomczak – PG 2 Grajewo
2.Katarzyna Milcarz  – PG 2 Grajewo            Bogusław Gałecki  –  G Danówek
3.Joanna Kosińska  – G Rajgród                Patryk Citkowski –  G Rajgród

                    III SZACHOWNICA
1.Sandra Kaczyńska – PG Szczuczyn              Adam Tynecki – PG 1 Grajewo  
2.Sylwia Kuligowska – G Rajgród                Paweł Straszyński  –  PG 2 Grajewo  
3.Paulina Romatowska –  G Danówek            Bartosz Markowski –G Danówek   

 

   Do półfinału Gimnazjady Województwa Podlaskiego awansują dwie pierwsze drużyny dziewcząt i chłopców. Półfinał odbędzie się 06.11.2011r o godz. 10.00 w Zespole Szkół Miejskich nr1 w Grajewie.  Zarząd Powiatowego Szkolnego Związku Sportowego w Grajewie dziękuje Dyrekcji Zespołu Szkół Miejskich nr 1 za udostępnienie obiektów sportowych oraz sędziemu głównemu - Zbigniewowi Okulewiczowi i nauczycielom wychowania fizycznego  ZSM nr1 w Grajewie za  sprawne przeprowadzenie zawodów.   


W dniu 23.10.2010r. W Zespole Szkół Miejskich nr 1 w Grajewie przeprowadzone zostały Igrzyska Powiatu Grajewskiego w szachach. Sędzią głównym zawodów był - Zbigniew Okulewicz, Zawody zostały rozegrane systemem kołowym.

KLASYFIKACJA KOŃCOWA

DZIEWCZĘTA                                
1. Szkoła Podstawowa nr 2 w Grajewie                    (45 pkt.)                            opiekun: Jakub Okulewicz
2. Szkoła Podstawowa w Wierzbowie                    (39 pkt.)                              opiekun : Bożenna Kiluk                            
3. Szkoła Podstawowa nr 1 w Grajewie                    (34 pkt.)                            opiekun : Regina Sulewska                              
4. Szkoła Podstawowa w Szczuczynie                    (30 pkt)
5. Szkoła Podstawowa w Bełdzie                        (27 pkt)

CHŁOPCY
1 Szkoła Podstawowa nr 1 w Grajewie                    (45 pkt.)                         opiekun: Norbert Szulc
2  Szkoła Podstawowa nr 2 w Grajewie                     (39 pkt.)             opiekun: Jakub Okulewicz        
3. Szkoła Podstawowa nr 4 w Grajewie                    (34 pkt.)                              opiekun:  Tomasz Babul
4. Szkoła Podstawowa w Bełdzie                        (30 pkt.)         


KLASYFIKACJA  INDYWIDUALNA    

DZIEWCZĘTA                               CHŁOPCY    
I SZACHOWNICA
1.Karolina Budenas  -  SP 2 Grajewo        Maciej Groszyk – SP 1 Grajewo
2.Monika Przyborowska – SP Wierzbowo        Wojciech Klimaszewski - SP 2 Grajewo
3.Aleksanrda Biedrzycka – SP Szczuczyn        Patryk Lenkiewicz – SP 4 Grajewo

                     II SZACHOWNICA
1.Oliwia Kierznowska – SP 2 Grajewo        Grzegorz Manturo – SP 1 Grajewo
2.Alicja Krukowska – SP Wierzbowo        Dąbrowski Rafał – SP 2 Grajewo
3.Weronika Żmijewska – SP 1 Grajewo        Konrad Romanowski – SP 4 Grajewo

                    III SZACHOWNICA
1.Aleksandra Mieczkowska – SP Wierzbowo    Norbert Żmijewski – SP 1 Grajewo
2.Justyna Chilińska  – SP 1 Grajewo            Artur Andruszkiewicz – SP 2 Grajewo
3.Kaczyńska Alicja  – SP Szczuczyn         Kacper Kacprzak – SP 4 Grajewo

          Do półfinału Igrzysk Województwa Podlaskiego awansują pierwsze drużyny dziewcząt  i chłopców. Półfinał odbędzie się 05.11.2010 r o godz. 10 00 w Zespole Szkół Miejskich nr1 w Grajewie.  Zarząd Powiatowego Szkolnego Związku Sportowego w Grajewie dziękuje Dyrekcji Zespołu Szkół Miejskich nr 1 za udostępnienie obiektów sportowych oraz sędziemu głównemu - Zbigniewowi Okulewiczowi i nauczycielom wychowania fizycznego ZSM nr1 w Grajewie za  sprawne przeprowadzenie zawodów.

                                

W dniu 22.10.2010 r. W Zespole Szkół Miejskich nr1 w Grajewie przeprowadzona została    licealiada  powiatu  grajewskiego w szachach. Sędzią głównym zawodów był – Jakub Okulewicz.


KLASYFIKACJA   KOŃCOWA

DZIEWCZĘTA                              
1. Zespół Szkół w Niećkowie                            (45 pkt.)                   opiekun : Ewa Hanc               
2. Zespół Szkół w Wojewodzinie                         (39 pkt.)                    opiekun: Piotr Manturo
                                      
CHŁOPCY
1  Zespół Szkół  nr 1 w Grajewie                        (45 pkt.)                        opiekun: Marzena Sosnowska
2. Zespół Szkół w Niećkowie                            (39 pkt.)                         opiekun: Ewa Hanc                


WYNIKI GIER

Dziewczęta:
ZS w Wojewodzinie – ZS w Niećkowie        0:3      

Chłopcy:
ZS nr 1 w Grajewie -  ZS w Niećkowie        2:1

      Zarząd Powiatowego Szkolnego Związku Sportowego w Grajewie dziękuje Dyrekcji Zespołu Szkół Miejskich nr 1 za udostępnienie obiektów sportowych oraz sędziemu głównemu - Jakubowi Okulewiczowi i nauczycielom wychowania fizycznego  ZSM nr1 w Grajewie za  sprawne przeprowadzenie zawodów. 



Pełnomocnik Powiatu Grajewskiego
       Adam Cudny

                                                                                    

czwartek, 11 sierpnia 2022

WARMIA Grajewo - TUR Bielsk Podlaski 0:1

wtorek, 9 sierpnia 2022

Skład Wissy na nowy sezon 2022/23

Komentarze (2)

Niećkowo Gratulacje :D :*

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.