Sport

  • 5 komentarzy
  • 10931 wyświetleń

Zawody Strażackie 2011

Zawody Strażackie 2011
10 czerwca 2011 r. na boisku przy klubie Hades w Grajewie odbyły się zawody Ochotniczej Straży Pożarnej. 

Wzięły w nich udział młodzieżowe drużyny OSP z Gminy Grajewo. Strażacy Państwowej Straży Pożarnej przygotowali dla uczestników tor, na którym młodzież musiała wykazać się sprawnością, szybkością, także współpracą. Nad zgodnym z regulaminem przebiegiem zawodów czuwał profesjonalny zespół sędziowski z PSP w Grajewie.

Fot. e-Grajewo.pl

sobota, 16 października 2021

Prostki. To miał być mecz jak każdy

sobota, 16 października 2021

Spinningowe zawody wędkarskie

Komentarze (5)

zd, nr 2 pozdro dla PAULINY R. :)

ochotnicy z zawodowcami -to by było ciekawe wierze w ochotników

"Nad zgodnym z regulaminem przebiegiem zawodów czuwał profesjonalny zespół sędziowski z PSP w Grajewie." To jakiś żart? Zawody wygrało OSP Radziłów, ale przez owe "profesjonalne sędziowanie" zajęło tylko 2. miejsce. Oczywiście nie mogła wygrać drużyna z innej gminy niż Grajewo.

ogarnij się `PsełdoSedzio` . ;) jesteś pewnie dzieciek które biegało z Radziłowem.. i teraz masz żale, bo nie wygrałeś. hah. ajaj. się ciesz że 2 masz .

"Nad zgodnym z regulaminem przebiegiem zawodów czuwał profesjonalny zespół sędziowski z PSP w Grajewie." Stanowiska sędziowskie i funkcje jaką kto ma pełnić przyznawano na 30min. przed zawodami .

Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.