Sport

  • 1 komentarzy
  • 9643 wyświetleń

Zawody w Szachach


    Dnia 06.11.2011r. w Zespole Szkół Miejskich nr 1 w Grajewie rozegrany został Półfinał Gimnazjady Województwa Podlaskiego w Szachach dziewcząt i chłopców. Organizatorem Gimnazjady był Zespół Szkół Miejskich nr 1 w Grajewie, sędzią głównym - Zbigniew Okulewicz, sekretariat zawodów prowadzili: Regina Sulewska i Marek Duchnowski. Zawody zostały rozegrane systemem kołowym.


            KLASYFIKACJA KOŃCOWA SZKÓŁ


DZIEWCZĘTA
                              
1. Publiczne Gimnazjum Szczuczyn        -    16 pkt.            (45pkt.)
    Opiekun: Bogdan Drobiński                     
2. Publiczne Gimnazjum Czyżew            -    13 pkt.            (39 pkt.)
    Opiekun: Kupniewski Krzysztof
3. Publiczne Gimnazjum Rosochate Kościelne     -    12 pkt.            (34 pkt.)
    opiekun: Robert Krakówko
4. Publiczne Gimnazjum nr 9 Łomża        -    11 pkt.(16,5)        (30 pkt.)
5. Publiczne Gimnazjum nr 2 Zambró        -    11 pkt.    (14,5)        (27 pkt.)
6. Gimnazjum Rajgród            .    -    10 pkt.         (25 pkt.)
7. Gimnazjum Danówek                -    7 pkt.             (24 pkt.)
8. Publiczne Gimnazjum Miastkowo            -    6 pkt.            (23 pkt.)
9. Gimnazjum Rutki                    -    4 pkt.            (22 pkt.)
10. Publiczne Gimnazjum Mały Płock        -    0 pkt            (21 pkt)
   
CHŁOPCY

1. Publiczne Gimnazjum nr 6 Łomża        -    22 pkt.         (45pkt.)           opiekun: Michał Bielicki
2. Publiczne Gimnazjum  Rutki            -    17 pkt.            (39 pkt.)    opiekun: Zbigniew Zalewski
3. Publiczne Gimnazjum nr 2 Grajewo        -    14 pkt.            (34pkt.)    opiekun: Artur Kłos
4. Gimnazjum Danówek                -    13 pkt.            (30 pkt.)   
5. Publiczne Gimnazjum Szepietowo        -     12 pkt.     (21)        (27 pkt.)
6. Publiczne Gimnazjum nr 9 Łomża         -    12 pkt. (17.5)        (25 pkt.)
7. Publiczne Gimnazjum Kolno            -    10 pkt. (16.5)        (24 pkt.)
8. Publiczne Gimnazjum Ciechanowiec        -    10 pkt. (15)        (23 pkt.)
9. Publiczne Gimnazjum nr 1 Grajewo        -    10 pkt. (14.5)        (22 pkt.)
10.  Publiczne Gimnazjum Szczuczyn        -    8 pkt.            (21 pkt.)
11. Publiczne Gimnazjum Śniadowo            -    4 pkt.            (20 pkt.)
12. Publiczne Gimnazjum Mały Płock        -    0 pkt.            (19 pkt.)




KLASYFIKACJA INDYWIDUALNA

DZIEWCZĘTA

I  SZACHOWNICA
1. Joanna Filipkowska – Publiczne Gimnazjum Szczuczyn            -    8 pkt.
2. Aleksandra  Dawidowska     -  Gimnazjum Danówek            -    8 pkt
3. Paulina Tryniszewska -  Publiczne Gimnazjum Czyżew            -    6 pkt.

II  SZACHOWNICA
1. Kamila Szwajkowska - Publiczne Gimnazjum nr 2 Zambrów        -    9 pkt.
2. Justyna Zaremba - Publiczne Gimnazjum Czyżew            -    6 pkt.
3. Milena Łapińska -  Publiczne Gimnazjum nr 9 Łomża            -    6 pkt

III  SZACHOWNICA
1.Sandra Kaczyńska - Publiczne Gimnazjum Szczuczyn            -    8 pkt.
2. Joanna Tryniszewska - Publiczne Gimnazjum Czyżew            -    6,5 pkt.
3. Magdalena Krakówko  – Publiczne Gimnazjum Rosochate Kościelne    -    5,5 pkt.

CHŁOPCY

I  SZACHOWNICA
1. Bartosz Dziekoński - Publiczne Gimnazjum nr 6 Łomża            -    9 pkt.
2. Rafał Odolecki – Gimnazjum Danówek                     -    9 pkt.
3. Jakub Sokolowski – Publiczne Gimnazjum Kolno            -    9 pkt.

II  SZACHOWNICA
1. Piotr Niedbała – Publiczne Gimnazjum nr 6 Łomża            -    11 pkt.
2. Michał Tomczak – Publiczne Gimnazjum nr 2 Grajewo            -    8 pkt.
3. Piotr Śliwowski – Publiczne Gimnazjum Szepietowo            -    2 pkt.

III  SZACHOWNICA
1. Marcin Łukaszewski - Publiczne Gimnazjum nr 6 Łomża        -    10 pkt.
2. Adrian Kłoskowski -  Gimnazjum Rutki                    -     9 pkt.
3. Tomasz Kostrowski -  Publiczne Gimnazjum Szepietowo        -    7 pkt.


    Do finału wojewódzkiego  awansują 2 drużyny dziewcząt i 1 drużyna chłopców. Kierownik Grupy Zachodniej serdecznie dziękuje Dyrekcji Zespołu Szkół Miejskich nr 1 w Grajewie za bardzo dobrą organizacje zawodów oraz Zbigniewowi Okulewiczowi, Reginie Sulewskiej oraz Markowi Duchnowskiemu za  sprawne przeprowadzenie zawodów.


W dniu 05.11.2011r. W Zespole Szkół Miejskich nr 1 w Grajewie przeprowadzone zostały Igrzyska Powiatu Grajewskiego w szachach. Sędzią głównym zawodów był - Zbigniew Okulewicz, sekretariat zawodów prowadzili: Regina Sulewska i Norbert Szulc. Zawody zostały rozegrane systemem kołowym.

KLASYFIKACJA KOŃCOWA

DZIEWCZĘTA                               
1. Szkoła Podstawowa Wierzbowo            - 10 pkt.        (45 pkt.)                            opiekun: Zbigniew Okulewicz
2. Szkoła Podstawowa Konarzyce            - 9 pkt.            (39 pkt.)                              opiekun : Zbigniew Żebrowski                           
3. Szkoła Podstawowa Wyliny Ruś            - 8 pkt.            (34 pkt.)                            opiekun : Grzegorz Samełko                             
4. Szkoła Podstawowa nr 2 Grajewo            - 7 pkt.            (30 pkt.)
5. Szkoła Podstawowa nr 1 Grajewo            - 6 pkt.            (27 pkt.)
6. Szkoła Podstawowa Drozdowo            - 2 pkt.            (25 pkt.)
7. Szkoła Podstawowa Ciechanowiec        - 0 pkt.            (24 pkt.)

CHŁOPCY
1 Szkoła Podstawowa nr 7  Łomża            - 10 pkt.        (45 pkt.)                         opiekun: Alicja Marcinczyk
2  Szkoła Podstawowa nr 1 Grajewo         - 6 pkt.            (39 pkt.)             opiekun: Norbert Szulc   
3. Szkoła Podstawowa Konarzyce            - 4 pkt.            (34 pkt.)                              opiekun:  Zbigniew Żebrowski
4. Szkoła Podstawowa Dąbrówka Kościelna        - 4 pkt.            (30 pkt.)
5. Szkoła Podstawowa Drozdowo            - 4 pkt.            (27 pkt.)
6. Szkoła Podstawowa Ciechanowiec        - 2 pkt.            (25 pkt.)        


KLASYFIKACJA INDYWIDUALNA

DZIEWCZĘTA

I  SZACHOWNICA
1. Alicja Krukowska – Szkoła Podstawowa    Wierzbowo            -    5 pkt.
2. Paulina Małż -  Szkoła Podstawowa Konarzyce                -    5 pkt.
3. Karolina Budenas -  Szkoła Podstawowa nr 2 Grajewo            -    5 pkt.

II  SZACHOWNICA
1. Monika Przyborowska - Szkoła Podstawowa Wierzbowo        -    5 pkt.
2. Magdalena Łukaszewska - Szkoła Podstawowa Konarzyce        -    5 pkt.
3. Klaudia Guziak -  Szkoła Podstawowa Wyliny Ruś            -    4 pkt

III  SZACHOWNICA
1. Aleksandra Mieczkowska - Szkoła Podstawowa    Wierzbowo        -    5,5 pkt.
2. Justyna Chilińska - Szkoła Podstawowa    nr 1 Grajewo            -    5 pkt.
3. Sylwia Szymoniak  –  Szkoła Podstawowa Wyliny Ruś            -    4,5 pkt.



CHŁOPCY

I  SZACHOWNICA
1. Bartosz Kotarski  - Szkoła Podstawowa nr 7 Łomża            -    5 pkt.
2. Mateusz Groszyk – Szkoła Podstawowa nr 1 Grajewo            -    4 pkt.
3. Kamil Lewicki – Szkoła Podstawowa Konarzyce                -    3 pkt.

II  SZACHOWNICA
1. Szymon Sienkiewicz – Szkoła Podstawowa nr 7 Łomża            -    4 pkt.
2. Marcin Poreda – Szkoła Podstawowa Konarzyce                -    3 pkt.
3. Arkadiusz Gardocki – Szkoła Podstawowa Drozdowo            -    3 pkt.

III  SZACHOWNICA
1. Maciej Piszczatowski - Szkoła Podstawowa Dąbrówka Kościelna    -    5 pkt.
2. Michał Marcińczyk -  Szkoła Podstawowa nr 7 Łomża            -     4 pkt.
3. Ernest Żmijewski -  Szkoła Podstawowa nr 1 Grajewo            -    2 pkt.


          Do Finału Igrzysk Województwa Podlaskiego awansuje pierwsza drużyna dziewcząt  i chłopców. Zarząd Powiatowego Szkolnego Związku Sportowego w Grajewie dziękuje Dyrekcji Zespołu Szkół Miejskich nr 1 za udostępnienie obiektów sportowych oraz sędziemu głównemu - Zbigniewowi Okulewiczowi oraz Reginie Sulewskiej i Norbetowi Szulc za  sprawne przeprowadzenie zawodów.

Kierownik Grupy Zachodniej       
                       Bogusław Bieliński




wtorek, 9 sierpnia 2022

Skład Wissy na nowy sezon 2022/23

wtorek, 9 sierpnia 2022

WARMIA - TUR (czwartek 18:15)

Komentarze (1)

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.