Wiadomości

  • 25 komentarzy
  • 11711 wyświetleń

Zatrzymany z marihuaną

Grajewscy policjanci zatrzymali 23 – latka, który miał przy sobie blisko 7 gramów marihuany. Młody mężczyzna za nielegalne posiadanie narkotyków odpowie teraz przed sądem.

W miniony wtorek po południu w miejscowości Szymany, policjanci z Grajewa zatrzymali do kontroli drogowej samochód Fiat Bravo, którym jechało dwóch młodych mężczyzn. W trakcie podejmowanych czynności funkcjonariusze ujawnili przy jednym z mężczyzn dwie torebki z zawartością blisko 7 gramów zielonego suszu. Jak się okazało, badanie narkotesterem wykazało, że była to marihuana. 23 – letni mieszkaniec Grajewa usłyszał już zarzut nielegalnego posiadania środka odurzającego. Teraz za swoje postępowanie odpowie przed sądem, grozi mu kara do 3 lat pozbawienia wolności.  – oficer prasowy KPP w Grajewie

Komentarze (25)

Zaraz sie pojawią komentarze gimbusów jaka to marihuana zdrowa i wspaniała :D

Smiech na sali 3 lata za 7g . Takie rzeczy tylko w Polsce .

Nie dla narkotykow w Grajewie! Tepic, karac, pietnowac. Nie wyobrazam sobie, ze w przyszlosci moim szefem, kierownikiem, przelozonym czy nauczycielem moich dzieci mialby byc narkoman czy diler.

to pewnie jakis diler na swiatową skalę. Dożywocie!!! Dożywocie!!!

poprawiaja sie statystyki policji ;/

Może więcej danych od razu podacie? Bo przecież te co podaliście to za mało, z pewnością nikt się nie domyśli bądź nie domyśla. A tak poza tym, to szczerze gratuluję inteligencji, a raczej jej braku dla tego pana co zatrzymywał do kontroli. Moim zdaniem funkcjonariusz powinien świecić przykładem, a nie pokazywać swój brak obycia, kultury. Powinien traktować każdego tak samo, ponieważ też jest częścią społeczeństwa do którego należymy wszyscy, więc i wszyscy powinniśmy być traktowani jednomyślnie, a nie nadużywać swojej "władzy", która i tak nie zaprowadzi na szczyt. Agresja i przemoc z tego co wiem nie przystoi dla policjanta, nie jest też rozwiązaniem, ale jest naruszeniem praw osobistych jak i jest niestety KARANA :))) mam nadzieję, że PAN FUNKCJONARIUSZ wie o czym mówię i czuje trochę respektu :) a dla ziomka POZDRO I Z FARTEM MORDECZKO, TRZYMAJ SIĘ ZIOM

Karają ludzi za marihuanę, wsadzają do więzienia jak przestępców, młodym ludziom marnują życie bo miał przy sobie trochę trawki, a prawdziwy bandyci bijący po alkoholu swoje żony i dzieci chodzą na wolności. Po alkoholu ile się słyszy, że jest wypadków? Ile agresji ludzie mają w sobie po spożyciu alko ? A po marihuanie ? Człowiek odmuli się, pośmieje i to wszystko. Żadnego zagrożenia. A alkohol jest legalnym środkiem odurzającym i moim zdaniem bardziej szkodliwym. Holandia, Czechy, zalegalizowano, w stanach podają jako środek leczniczy, tylko u nas młodych ludzi wsadza się za kratki i przekreśla ich życie za trawkę. Żałosne bardzo jest to jak bardzo jesteśmy zacofanym krajem, 100 lat za murzynami jak to mówią. Trzymaj się chłopaku ! Zdrówka.

KRZYSZTOFIE, rozumiem nikt nie chciałby mieć przełożonego ćpuna, narkomana, ale mylisz niestety pojęcia, bo ćpunem można nazwać osobę, która wstrzykuje sobie coś w żyły bądź zażywa środki, które powodują jakiekolwiek zaburzenia świadomości. Marihuany używa się jako środka do leczenia m.in schizofremi lub jakichkolwiek chorób psychicznych, więc gdyby było to aż tak niebezpieczne jak to ty uważasz i większość grajewa to nie stosowano by tego jako leku. Najpierw dowiedz się więcej na dany temat a póxniej się wypowiadaj, ponieważ osoby które nie miały z tym do czynienia nie powinny się wypowiadać, bo nie wiedzą jakie to skutki ma, jak działa i czy jest to szkodliwe czy nie. Wiele osób to pali i jakoś nikt przez to nie umarł, nikomu nic się nie stało, nikt nawet do szpitala nie trafił, więc w czym problem ? W tym, że jestescie zacofanymi ludzmi.

Lepiej jak rząd okrada niż ma być wolność i swoboda. Patologia prowadzona przez media.

Zamknąć premiera. Przyznał się publicznie, że palił.

Brawo heniu i maslow mają rację!!! Szkoda, że część społeczeństwa jest dalej taka zacofana i nie myśli swoją głową, tylko łyka propagandę...żal. A palą nie tylko gimbusy baranie!!!

marihuana uzależnia zmienia osobowość i bardzo ciężko
ją odstawić, nie palcie tego szajsu

hehe dobre haha łapią za wszystko ... niech patrrza czegos iinnego to ulecza innych ludzi ;D

agresywne psy trzyma sie na smyczy i w kagancu

jak sam napisaleś maryha jest stosowana do leczenia schizofremi bądż do chorób psychicznych,Więc rozumiem twoje zażywanie tego leku, TY POPROSTU jesteś chory psychicznie :)

Brawo heniu i maslow mają rację!!! Szkoda, że część społeczeństwa jest dalej taka zacofana i nie myśli swoją głową, tylko łyka propagandę...żal. A palą nie tylko gimbusy baranie!!!

Ana: nie uzależnia ponieważ można ją odstawić w każdym momencie, więc jeżeli nie masz pojęcia na dany temat to się nie wypowiadaj. Heniu ćpun: dla ciebie mogę być i osobą chorą psychicznie bądź mającą jakieś zaburzenia, ale przynajmniej nie zabieram głosu w sprawach, których nie mam pojęcia, i jeżeli zamierasz prowadzić jakąkolwiek dalszą konwersację w moją stronę proszę o nie popełnianie błędów ortograficznych, ponieważ jeżeli się uwazasz za tak obeznaną osobą powinieneś też wiedzieć jak pisze się dane wyrazy bądź kiedy się jakiego używa :))

Krótko i na temat!!!
Jakoś Holandia, Hiszpania, Czechy, Włochy, Belgia, Szwajcaria, maja legalizacje, w jakimś stopniu to kontrolują i nie słychać o tym żeby tam się zabijali czy wzrastało bezrobocie z tego powodu bądź upośledzenie ludzi, a zyski są z tego tak jak z papierosów czy alkocholu, ale po co jak dziura budżetowa w Polsce może rosnąć zamiast maleć a podatnicy zamiast mniej płacić to więcej bo utrzymanie jednego więźnia to koszt około 2000 zł miesięcznie.
A na koniec małe równanie:
Marihuana 10 gram = 300 zeta szkodliwość znikoma.
Więzień za to dostanie 3 wyjdzie po 2 latach = 48000 zł szkodliwości nie komentuję.
POLACY BĄDŹCIE DUMNI ŻE POTRAFICIE OSZCZĘDZAĆ :)

no kur.. parodia ,ludzie ,ktorzy w zyciu nie próbowali mówią o innych cpuny ,bo palą ganje ?wy nawet nie wiecie jak to się pisze ,a będziecie mówić co za to powinno być ,za pedofilie tu nie karają ,a za ganje tak,PRECZ Z KOMUNĄ !

MARIHUANA leczy 7 na 10 przypadków raka, zaś CHEMIOTERAPIA zabija 7 na 10 pacjentów, więc wniosek jest chyba prosty :)

heniu ĆPUN :) z dr Miodkiem chyba jestes na TY:)obleśny narkolyk, brzydzę się wami jak to wy na siebie mowicie zażywaczami. to jest moje zdanie

nikogo nie zabiła a jednak zakazana :(

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.