poniedziałek, 20 września 2021

Wiadomości

  • 1 komentarzy
  • 7644 wyświetleń

Zatrzymano pijanego kierowcę

16 marca br. tuż po godz. 18.00 na drodze krajowej nr 61 w miejscowości Guty został zatrzymany pijany kierowca. Zgłoszenia dokonał mieszkaniec Grajewa, który na bieżąco współpracował z Policją.

Bezmyślna jazda kierującego samochodem osobowym marki Volkswagen zaniepokoiła innych kierowców. Dzięki zgłoszeniu i współpracy z innymi kierującymi,  policjanci zatrzymali mieszkańca gminy Biała Piska, który był w stanie nietrzeźwości. Badanie alkomatem wykazało ponad 2 promile alkoholu w wydychanym powietrzu.

Mężczyźnie zostało zatrzymane prawo jazdy. Za swoje nieodpowiedzialne zachowanie odpowie przed sądem. W tej sprawie będą prowadzone czynności w Komendzie Powiatowej Policji w Grajewie – informuje st. sierż. Sylwia Gosiewska, oficer prasowy Komendanta Powiatowego Policji w Grajewie.

e-Grajewo.pl

 

Komentarze (1)

Nadchodzi era zakręconych mężczyzn,ostatnio bardzo często czyta się o mężczyznach po spożyciu alkoholu.Panie trzymajcie rękę na pulsie,bo nie wiadomo ,czy twój mąż wróci dzisiaj trzeźwy do domu :)

Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.