Wiadomości

  • 19 komentarzy
  • 14508 wyświetleń

Zatrzymanie na os. Broniewskiego

W Grajewie, przy udziale antyterrorystów miało miejsce zatrzymanie osób podejrzanych o obrót nielegalnymi środkami odurzającymi.

 

W Grajewie w jednym z mieszkań bl. nr 4 na os. Broniewskiego funkcjonariusze Wydziału Kryminalnego Komendy Powiatowej Policji dokonali zatrzymania trzech osób.

Akcję przeprowadzono przy wsparciu policjantów z Wydz. Kryminalnego Komendy Wojewódzkiej w Białymstoku oraz grupy antyterrorystycznej. Aresztowani to 77 –letnia kobieta, mieszkanka Grajewa, 49 –letni grajewianin oraz 25 –latek zamieszkujący w powiecie augustowskim.

Jak potwierdza oficer prasowy KPP - osoby te są podejrzane o posiadanie i wprowadzanie do obrotu nielegalnych środków odurzających w postaci narkotyków. Sprawa jest rozwojowa, pod nadzorem Prokuratury Rejonowej w Grajewie jest prowadzone śledztwo. Niewykluczone są także dalsze zatrzymania.

 

 


Komentarze (19)

To strach mieszkać w Grajewie...

Czas na inne bloki .

nawet babcia 77 letnia haha

77 lat I zajmuje sie czyms takim wstydu baba nie ma,aj te grajewianki.

do lucjana im mniej wiesz tym dłużej żyjesz ronklu

alojz zwietrzył cykora....prawidłowo.. przyjdą i po ciebie alojz..

po ciebie też(xyz),ludzie musza jakoś zyc,a jak nie wiesz do końca jak było to nie pyskuj f......e..

zenada jest to co sie tu czyta ..... bo nie do konca zna sie prawde Koko jestem za Toba !

ci z "broniaka" dawno powinni w getcie być trzymani razem z "warszawskim podwórkiem" . to wrzody na grajewskim dupsku!

Daro trzymam za Ciebie kciuki !!!!!

nie wchodzi sie dwa razy do tej samej rzeki!

Co za kraj. Policja niech weźmie się za kradzione miliony i miliardy z kieszeni polaków,które to pieniądze kradnie rząd. Rzad dał im zajęcie żeby samemu kraść na potęgę.BARANY

Wszyscy gowno wiecie prawdopodobnie na ten temat :D Niech lapia cpunow

Do ,,cbs":zastanawiam się,czy jesteś zwykłym idiotą,czy po prostu żałosnym trollem. Poza tym przy takiej opinii przydałyby się jakieś argumenty,czy może to już za duże wymagania?

Siała baba mak i wiedziała jak

Trzymaj Sie Daro dała cie jakaś konfitura parszywa. Walczysz o wolność oby z fartem Mordo. Pozdrowienia przesyłam do więzienia.

Darek pamietaj , ze masz byc dzielny !! A wszystkich tych co nie sa w temacie nieh ..... sobie dopowiedza co mysle o nich !!!!! Wracaj jak najszybciej !!!!!!!!!!Teskni sie za Toba .....

Jesli chodzi o "cbs" nie ma co sie wypowiadac to swiadczy tylko o plytkim i nijakim rozumowaniu i mysleniu ..... nie ma co sie wypowiadac na temat takich osob , bo to jest tandeta , Darek trzymaj sie !Ktos Cie mocno wkopal , ale to sie kiedys obroci przeciwko tej osobie , ja w Ciebie wierze , ze bedziesz dzielny i dasz rade , aby przez to przebrnac , jestes zajefajnym czlowiekiem .

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.