Wiadomości

  • 7 komentarzy
  • 11134 wyświetleń

Zatrzymani sprawcy pobicia


Grajewscy policjanci zatrzymali dwóch 14 – latków. Obaj chłopcy są sprawcami pobicia innego nieletniego. Odpowiedzą oni przed Sądem Rejonowym w Łomży IX Zamiejscowy Wydział Rodzinny i Nieletnich w Grajewie.

Podczas działań „Nieletni” grajewscy policjanci ustalili i zatrzymali dwóch 14 – latków. Jak się okazało są oni sprawcami pobicia innego 14 – latka. W dniu 23 maja w godzinach popołudniowych na boisku Zespołu Szkół nr 2 w Grajewie doszło do pobicia. Dwóch 14 – latków zaatakowało tam innego nieletniego. Jeden ze sprawców trzymał go za ręce natomiast drugi uderzał pięściami po głowie  ofiary oraz kopał go po całym ciele. W wyniku pobicia 14 – latek doznał stłuczenia palca lewej ręki oraz ogólnych obrażeń głowy. Obaj 14 – letni sprawcy pobicia zostali przesłuchani w charakterze sprawców. Za swoje naganne i nieodpowiedzialne zachowanie odpowiedzą przed Sądem Rejonowym w Łomży IX Zamiejscowy Wydział Rodzinny i Nieletnich w Grajewie.


Grajewscy policjanci ustalili 12 – latka, który dokonał kradzieży oraz kradzieży w włamaniem. Akta sprawy trafią do Sądu Rejonowego w Łomży IX Zamiejscowy Wydział Rodzinny i Nieletnich w Grajewie z wnioskiem o rozpatrzenie.

Podczas działań „Nieletni” grajewscy policjanci ustalili sprawcę włamania oraz kradzieży. Udali się do jednego z grajewskich mieszkań gdzie zastali wytypowanego 12 – latka. Jak się okazało w marcu br. wykorzystując otwarte drzwi wejściowe do domu handlowego wszedł on do środka, gdzie przeszedł nad ścianka działowa do jednego z boksów. Po dokonaniu w nim penetracji z szuflady biurka dokonał kradzieży pieniędzy w kwocie 4000zł. Kolejne zdarzenie miało miejsce 23 kwietnia br. 12 – latek wywarzył szybę w drzwiach wejściowych do jednej z grajewskich apteki i dostał się do środka. Z wnętrza dokonał kradzieży pieniędzy w kwocie około 1150zł. 12 – letni grajewianin został przesłuchany w charakterze nieletniego sprawcy. Całość zebranego materiału zostanie przesłana do Sądu Rejonowego w Łomży IX Zamiejscowy Wydział Rodzinny i Nieletnich w Grajewie z wnioskiem o rozpatrzenie.

 

Komentarze (7)

warzy to się zupę:-)

co ta gimbaza wyczynia

hee co to się dzieje... Nawet dzieci - gangsterzy ;P

a w którym to domu handlowym sa boxy ze ściankami nad którymi moze 12 latek przejśc do środka?

Zamiejscowy Wydział Rodzinny i Nieletnich to jest X a nie IX - to tak dla informacji

Na Syberię, gnoi!!!

To my mamy dom handlowy ? ;O

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.