Wiadomości

  • 10 komentarzy
  • 12474 wyświetleń

Zatrzymani na gorącym uczynku


2 listopada 2009 r. o godzinie 9.57 dyżurny został poinformowany przez pracownicę sklepu spożywczego na ul. Strażackiej, że mężczyzna ukradł artykuły spożywcze na kwotę ok. 111 zł i odjechał Daewoo Espero.

Dzięki szybkiej interwencji policjantów pojazd został zatrzymany na ul. Piłsudskiego. W pojeździe przebywało dwóch mężczyzn. Policjanci znaleźli przy nich skradziony towar. W tym samym czasie podeszła do patrolu pracownica sklepu przy. ul. Piłsudskiego  i oświadczyła, że w sklepie znajduje się mężczyzna, który ukradł artykuły spożywcze na kwotę 177,95 zł. Okazało się, że trzej mężczyźni działali wspólnie. Zatrzymani sprawcy to mieszkańcy Łomży w wieku 32, 36 i 37 lat. U dwóch z nich alkomat wykazał 1,97 promila i 2,3 promila alkoholu w organizmie.

Za kradzież grozi do 5 lat pozbawienia wolności.

Komentarze (10)

ukradł, a ona juz policzyła na jaką kwotę?? źle sformułowane, nie logiczne,

jak oni mogli okraść jak mieli tyle promila w krwi?

okradli - nie ważne czy trzeźwy czy pijany

byłam w sklepie w tym czasie i widziałam jak wyjmował kawy ,zza kurtki ,dla pracowników to nie problem policzyć ile to kosztuje .przez dzień kilku takich klientów i ich rodziny na tym tracą .a ty ex. nie bądz taki mądry tylko idż do sklepu do pracy to dopiero zobaczysz jaki to miód .dopiero wtedy tak głupio nie będziesz się wypowiadał jak zapłacisz za takich złodziei ,którzy biorą co tlko się da.

brawo dla pań sprzedawczyń za złapanie złodzieja.

do ex:
Policzyła na jaką kwotę bo mogli uciec już po nabiciu towaru na kasę. Wtedy jest logiczne

Jak ktoś umie w pamięci wykonać proste działanie matematyczne to dość precyzyjnie potrafi obliczyć koszt kilku nawet produktów sklepowych bez koniecznosci użycia kalkulatora. Przydałoby się przykładne ukaranie złodziei sklepowych bo proceder ten staje się co raz powszechniejszy. Zagonić drani do prac społecznie pozytecznych niech sprzatają liście na ulicach z tabliczką wstydu na plecach za co to robią. Bo znając życie bedzie jakas grzywna bądź umozenie sprawy z powodu niewielkiej szkodliwości (moze nawet nic nie zapłaca bo biedaki). Moim zdaniem własnie tego typu kradzieże są bardzo szkodliwe i należy nieuchronnie karać delikwentów dotkliwie bez obciązania nas kosztami lecz z pozytkiem dla nas wszystkich. Skoro stać na alkohol to i stać na inne rzeczy.

mieli na wódkę to i zakupy mogli zrobić

brawo PANIE w sklepie.do ex.-jeśli one liczą codziennie w sklepie tylu klientów to nie problem im policzyć w pamięci ile jest wart towar skradziony.a widać że są sprytne bo jestem stałą klientką.dla ciebie to pewnie byłby problem .

tylko pogratulować odwagi sprzedawczyniom :)

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.