poniedziałek, 8 sierpnia 2022

Kraj

Zatrzymali sprawcę 4 kradzieży

Kolneńscy policjanci ustalili i zatrzymali sprawcę szeregu kradzieży i włamań. Wobec 21-latka sąd zastosował środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztowania na okres jednego miesiąca.

Kolneńscy policjanci ustalili i zatrzymali sprawcę czterech kradzieży i dwóch włamań. Wczoraj łomżyński sąd zastosował wobec podejrzanego środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztu na okres jednego miesiąca. Do zdarzeń doszło na przełomie marca i kwietnia bieżącego roku. Łupem 21-latka padły miedzy innymi anteny CB, radia samochodowe oraz złota biżuteria. Sprawca usłyszał już zarzuty kradzieży i kradzieży z włamaniem, mężczyzna przyznał się do zarzucanych mu czynów. W sumie straty jakie ponieśli poszkodowani zostały oszacowane na kwotę blisko 3 tysięcy złotych. Teraz 21-latek za swoje postępowanie odpowie przed sądem.– oficer prasowy KPP w Kolnie

Komentarze (0)

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.