Wiadomości

Zapraszamy do Przedszkola Miejskiego nr 1 w Grajewie !

Przedszkolaki z Jedyneczki

Uwielbiają sport, przyrodę i bajeczki.

W naszym przedszkolu miło płynie czas,

Bo ono uczy i bawi nas.

Nasze panie na nas czekają,
pięknie do nas się uśmiechają.
Kraina przygód się otwiera
i wszystkie dzieci w podróż zabiera.

 

 


Nasze przedszkole mieści  się w pięknym pod względem architektonicznym dworku otoczonym dużym i bezpiecznym  ogrodem - doskonałym  na rekreację, swobodną zabawę, zajęcia przyrodniczo – badawcze oraz zabawy sportowe. Miejsce jest urzekające, z dala od gwaru i zgiełku ulic, a teren wyjątkowo spokojny i bezpieczny.

Przedszkole posiada 4 sale dydaktyczne. Dzieci mają do dyspozycji nowoczesne pomoce dydaktyczne. W celu uatrakcyjniania zajęć wykorzystujemy  tablicę multimedialną, laptop. itp. Różnorodne kąciki zainteresowań z bogatym wyposażeniem umożliwiają rozwijanie dziecięcych uzdolnień i zainteresowań. Zabawki w naszym przedszkolu  są dostosowane do potrzeb rozwojowych dzieci z danej grupy wiekowej i pobudzają przedszkolaki do działania, wzbudzając ich zaciekawienie i wszechstronny rozwój. Wszelkie działania skierowane są na indywidualne podejście do wychowanka umożliwienie mu rozwijania zdolności i predyspozycji.

 

W naszym przedszkolu  stwarzamy  naszym podopiecznym  jak najwięcej okazji do spacerów i wycieczek rekreacyjnych, turystycznych oraz przyrodniczych.

 

W naszej placówce organizowane są  uroczystości związane : z aktualnymi porami roku, kalendarzem świąt, tradycjami ludowymi, potrzebami otaczającego środowiska przyrodniczego               i społecznego. Jesteśmy wciąż otwarci na nowe pomysły, dlatego wachlarz propozycji naszych uroczystości ciągle się rozszerza.

 

Nasze przedszkole systematycznie realizuje zadania w ścisłej współpracy z rodzicami, gdyż uważamy, że ułatwia nam to poznanie dzieci i pozwala na ujednolicenie wpływów wychowawczych.

 

 

Wykwalifikowana i doświadczona kadra pedagogiczna zapewnia każdemu dziecku troskliwą opiekę,  inspiruje i motywuje wychowanków do poznawania świata oraz do odkrywania własnych talentów.

Nauczyciele mają wyższe wykształcenie pedagogiczne rozszerzone o studia podyplomowe w zakresie:

  • terapii pedagogicznej
  • oligofrenopedagogiki
  • gimnastyki korekcyjno-kompensacyjnej
  • logopedii
  • pedagogiki specjalnej w zakresie edukacji i rewalidacji osób z autyzmem i Zespołem Aspergera
  • pedagogiki opiekuńczo – wychowawczej

Dbamy, aby pod naszym kierunkiem dzieci wszechstronnie się rozwijały, były bezpieczne, zadowolone i chętnie przychodziły do naszego przedszkola. Nasi nauczyciele wciąż poszerzają swoją wiedzę poprzez kursy i szkolenia.

 

Realizacja wymogów dietetycznych możliwa jest dzięki funkcjonowaniu własnej kuchni i kucharzy, którzy przyrządzają naszym milusińskim posiłki. Zdrowe, smaczne posiłki, urozmaicone i dostosowane do potrzeb dzieci, uwzględniające dietę dla dzieci alergicznych.

 

 

Nasza placówka to przedszkole z pięknymi tradycjami, wychowała już wiele pokoleń. Zapewniamy dzieciom wszechstronną edukację, bezpieczne wychowanie w atmosferze akceptacji z rodzicami wychowanków. Dzięki nowatorskim metodom współpracy z Rodzicami tworzymy rodzinną atmosferę i bliską więź z dziećmi i rodzicami, daje to poczucie klimatu domowego przedszkola.


Rodzicu, jeśli chcesz więcej dowiedzieć się o naszym przedszkolu , zobaczyć jak miło i wesoło  spędzamy czas zapraszamy do odwiedzenia naszej strony facebook   https://www.facebook.com/profile.php?id=61550723652635 

 

Komentarze (0)

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.