Wiadomości

  • 15 komentarzy
  • 12726 wyświetleń

Zapomniano o chodnikach

Grajewo
Nowy market ściąga tłumy na zakupy, planiści zadbali o miejsca parkingowe - nikt jednak nie zadbał o pieszych. Brak chodników jest poważnym utrudnieniem dla klientów, którzy na zakupy wybierają się niekoniecznie samochodem.

Apel policji
W związku z coraz większą ilością zdarzeń drogowych apelujemy do wszystkich uczestników ruchu drogowego o zachowanie szczególnej ostrożności podczas poruszania się po drogach. Pamiętajmy o tym, że okres jesienno – zimowy wiąże się z charakterystycznymi dla tej pory roku zagrożeniami. Na drogach jest ślisko, wcześnie zapada zmrok, pada deszcz śnieg, jest mgła. Poruszający się w takich warunkach uczestnicy ruchu drogowego powinni zachować szczególną ostrożność polegającą między innymi na dostosowaniu prędkości pojazdów do warunków i sytuacji na drodze, zachowaniu bezpiecznego odstępu od poprzedzającego pojazdu, zmianie opon na „zimowe”, dbałości o sprawność techniczną pojazdu itp. Piesi natomiast powinni pamiętać o właściwym korzystaniu z drogi (szczególnie poza obszarem zabudowanym), przechodzeniu przez jezdnię tylko w miejscach do tego wyznaczonych.

Wskazane jest odpowiednie oznakowanie odzieży poprzez np. umieszczenie elementów odblaskowych po to, aby stać się bardziej widocznym. Zastosowanie się do powyższych wskazówek będzie dobrą inwestycją w bezpieczeństwo każdego z nas.
 

e-Grajewo.pl

Komentarze (15)

Hehe chodzniki zapewne powstana jak ktos dopiero cos sobie polamie a tak to nawet nie mysla o robieniu chodnikow zapewne bo przy biedronce bloto nie samowite!! zeby dojsc do biedronki to trzeba FILCE (gumofilce dla nie czajacych ) klasc hehe

dajcie spokój przeciez tam trzeba po bagnmie iść:/

Dawno juz było wiadomo, ze powstanie dyskont Biedronka. Były teŻ sławetne wizje lokalne radnych w mieście. I co milei oni kurka na oczach. TROCHę WYOBRAźNI I FANTAZJI I BEDzIE NORMALNOASć.

Wewnątrz Biedronki też nie do końca ktoś myśli znaczek przejazd dla niepełnosprawnych jest tylko przejazdu brak

niestety chodniki nalerzą do miasta

a ten pan co siedzi pod przystankiem to sie chyba załamał strasznie z powodu braku chodników... aż usiadł ... hehe

hihihih nareszcie skoncza sie sklepy osiedlowe w których glupie mandarynki kosztuja 6,50 hahah i mleko po 3zl jupiiiii,bo mieszkajac na hucie to po zakupy do jaskólki to troche daleko no i czlowiek byl skazany czesto na zakupy w malych sklepikach osiedlowych gdzie wszyscy wszystko o wszystkich wiedza i gdzie temamty codzien nowe do dyskusji ,, kto z kim i kiedy,,hahaha a tak kupujesz i wychodzisz i nikt za plecami nie mówi

Niestety projektanci dróg często nie mają wyobrażni. Ci,którzy to zatwierdzają też się nie przejmują tym ,co podpisują. Gdyby odpowiadali finansowo za swoje buble, to trochę by się starali. a tak to "czy się pracuje, czy leży , pensja się należy".

no i ławka przy przystanku by się przydała, bo biedny klient Biedronki po wyczerpujących zakupach musi siedzieć na glebie, zanim autobus przyjedzie :-))

jeszcze trochę więcej popada to będziemy chodzić jak łosie po bagnach.ha .ha ha.

Przed Wiktorem też zapomniano o chodnikach dla pieszych,a najlepsze
jest to, że przejścia dla pieszych znajdują się na wprost wjazdu do
Wiktora. Tak, że pieszy chcąc przejść przez pasy na jezdni może
trafić prosto pod samochód wyjeżdzający spod sklepu. Pozdrawiam
redakcję

Jak dzieci chodziły do szkoły nie chodnikami tylko ulicą to nikomu nie przeszkadzało.
tylko po zakupy chciałoby się chodników.Władze .sprzedając teren pod biedronkę w pierwszej kolejności powinny zadbać o chodniki...

tu ukłony w strone naszego kochanego urzędu!!! pozdrawiam!!!

Przy Urzędzie robi sie następne oświetlenia chociaż stare też jest dobre . A co z oświetleniem ulicy DWORNEJ i co z CHODNIKAMi. czyżby LUDZIE BYLI TYLKO W uRZĘDZIE. A co z resztą.Ludzie chelikoptrów nie mają a muszą po czymś chodzić. Grajewo - ręce opadają .

Grajewo- miasto bez chodników, i bez oświetlenia. jedyne miasto bez Basenu.I jak wyraźnie widać na zdjęciach - zmierzające do NIKĄD ..

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.