Kraj

  • 4 komentarzy
  • 3106 wyświetleń

Zapłaci za uszkodzenie radowozu

Policjanci interweniowali w mieszkaniu pijanego 40 - latka, po tym jak wszczął on awanturę z konkubiną. Podczas przewożenia go radiowozem do komendy, tak uderzał on pięściami w plastikową przegrodę zabezpieczającą kierowcę, aż ścianka z pleksy pękła. Straty, jakie 40 -latek spowodował swoim zachowaniem, to blisko 900 złotych. Mężczyzna usłyszał już zarzut uszkodzenia mienia. Teraz podejrzanemu grozi kara nawet do 5 lat pozbawienia wolności.

W czwartek po godzinie 20.00 policjanci pojechali do jednego z ełckich mieszkań, ponieważ otrzymali zgłoszenie o awanturze domowej. Na miejscu funkcjonariusze zatrzymali pijanego 40-latka, który zachowywał się agresywnie wobec swojej konkubiny. Mężczyzna podczas przewożenia go radiowozem do komendy,  nie reagował na żadne polecenia policjantów.  Ponadto uderzał pięściami w ściankę z pleksy, która zabezpieczała kierowcę. W konsekwencji plastikowa przegroda pękła. Straty jakie spowodował podejrzany to blisko 900 złotych.

Teraz 40-latek odpowie przed sądem za uszkodzenie radiowozu. Grozi mu kara nawet do 5 lat pozbawienia wolności.
 
KPP Ełk


Komentarze (4)

hahaha na pewno kawalek pleksy kosztuje 900 zl
hahasmiech na sali ! pasozyty

A pewnie, wsadźcie go na 5 lat do więzienia, a przestępcy dalej na wolności... Toć polityka!

jak by zapłacił nawet dwa razy tyle za wyrządzone szkody to by i po pijanemu pamiętał, że wszystko kosztuje!!! a jak by nie zapłacił to zabierać po kolei telewizor, lodówkę, mikrofalówkę itd.
takich to tylko w taki sposób rozumu nauczyć - bo wsadzanie do więzienia to nie rozwiązanie ( bo za pieniądze podatników-MOJE- będzie 3 razy dziennie jadł.

tak sie radowal w radowozie ze polamal plekse !!

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.