Kultura i rozrywka

  • 21 komentarzy
  • 9227 wyświetleń

Zapisy do "Chóru Miejskiego"

Komentarze (21)

gratuluję pani Kamińskiej! Pracować ze świadomością (a może satysfakcją) że pomogło się wyrzucić kogoś na bruk.... Bezcenne?!

Dziwne!!!Zwolniono osobę a zatrudniono Ewelinę, która pracuje w szkole!!!!Smiech!!!!!Walka z bezrobociem w Grajewie!!!Gratulacje

dokładnie....

A kogo zwolniono? Przecież nie było wcześniej chóru?

Widzę, że Pani Monika S.bardzo mocno działa, tylko dlaczego musi oczerniać niewinna osobę? Ewelino gratuluję, mam nadzieję, że w końcu coś fajnego będzie się działo , trzymam kciuki i jestem jak najbardziej za !! a głupimi wpisami się nie przejmuj, zazdrość nie zna granic!

odczepcie się od tej kobiety , zazdrośnicy.

Myślę,że nie o zazdrość tu chodzi, tylko o zwykłą ludzką przyzwoitość. No cóż Ewelinka nic się nie zmieniła, po trupach do celu i jak zwykle zero szacunku dla innych.

Właśnie chórzysta o ludzką przyzwoitość, nie pisałbyś tych bredni chociaż, po jakich trupach? Ludzie zastanówcie się co Wy wypisujecie, dajcie dziewczynie spokój i nie oczerniajcie bezpodstawnie!!!!!!

Ewelina jest bardzo zdolna i umie poprowadzić chór i zmotywować młodzież do kreatywnego spędzania czasu, popieram i jestem za!

Akurat zgadzam się z chórzystą!!Miałam sposobność współpracować na pewnym innym chórze z pania E......, arogancka i zadufana w sobie osoba!

A ja się ciesze że wreszcie doceniono p.Kamińską. Kilka lat chodzilam na chór w szkole i jestem zadowolona. No niestety na każdego przychodzi pora ,chodzi mi o zwolnienie poprzedniej Pani. Sądzę że p.Kamińska zasługuje na to ,przecież Pani Monika nie mogla tego wiecznie prowadzić. Gratulacje Pani Ewelino ;-)

Nie traktujecie pani K. jak jakaś gwiazdę muzyki.Miałam okazję jej posłuchać ostatnio na koncercie w MDKu - jej wokal pozostawia wiele do życzenia!!!

Artur a ty piszesz, jako kobieta (Miałam okazję) a podpisujesz się, jako facet?? Chyba te wpisy pisze ta sama osoba. Pani E. Chce coś zrobić dla Grajewa takie jest moje zdanie, ale nie, Grajewiacy to wiecznie jak coś się dzieje to źle jak nic się nie dzieje to jest źle ludzie spójcie sami na siebie, co wy reprezentujecie .... Nie dziwię się, że porządni ludzie chcący się rozwijać i coś dać od siebie uciekają z Grajewa tu tylko stagnacja.

śpiewałam w chórze który Ewelina przejęła po Rafale S . jak widać się rozpadł więc i temu nie wróżę dlugiego czasu trwania, Eweliny głos pozostawia dużo do życzenia.......

Kochani pan Rafał ogłasza nabór do choru e Grajewie. Próba w środę 13 listopada o 17 w sali katechetycznej na ul.Kopernika. Tak bynajmniej ogłaszał ksiądz. Przybywajcie Rafał to świetny muzyk i pedagog!!!!!nie to co p.Ewelina

mam chęć zapisać się do chóru ale jestem po 40 czy nie jestem za stara? jak wyglądają przesłuchania, czy każdego indywidualnie przesłuchujecie?

Nikt nie jest za stary :)

p Ewelina jest super, miałam okazje kilka razy obserwować ją przy pracy - super dziewczyna i na pewno nie wdaje się w żadne potyczki polityczne czy kadrowe;
po prostu zapewne jej ktoś zaproponował i zgodziła się, może nawet nie znając sytuacji, przyjęła wizję dyrekcji i chce coś robić - usłyszycie jeszcze o tym chórze:)!

Ewelina, trzymaj się!

Po 1 nie jest zadufana w sobie po 2 Kamila w chorze byla jedna i na pewno tego noe napisala bo sie przyjaznimy a ja śpiewałam w chórze parafialnym od piedwszych jego prób do konca po 3 ewidentnie widac, ze ktoś tu jest zazdrosny, że chyba nie zaproponowano mu tej pracy i posuwa sie do głupot pisząc komentarze podając się za innych. Skoro uważa, że lepiej potrafii to dlaczego nie zalożył/-a chóru przez 3 lata kiedy nic takiego nie było, z chęcią byśmy się zapisali bo większości osobom, które się teraz w to zaangażowały brakowało tego na pewno tak jak mi. Grunt to narzekać jak widać na innych, ale samemu coś zrobić to ciężko. Nie mogę się doczekać kolejnej próby. A co do poprzednich komentarzy Ewelina na takie rzeczy jak oczernianie publiczne są przepisy:-:-)mimo iz mamy demokracje:-)

Chór powstał a ja jestem bardzo zadowolona. P Ewelina ma bardzo ładny głos i ładnie śpiewa a nie to co niektórzy tutaj piszą. Tylko oczerniają i krytykują a nie potrafią sami niczego zrobić. Ciekawi mnie, co oni by zrobili. pani Ewelino pozdrawiam i powodzenia!

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.