wtorek, 28 czerwca 2022

Kultura i rozrywka

  • 23 komentarzy
  • 13914 wyświetleń

Żaneta jedzie do Danii!

Żaneta wygrała konkurs o stypendium w Danii!

Uczennica klasy 2c Publicznego Gimnazjum nr 1 im. PCK w Zespole Szkół Miejskich nr 1 Grajewie, Żaneta Latarowska wygrała konkurs o letnie stypendium Camp Rising Sun w Danii.

Camp Rising Sun to elitarne letnie obozy edukacyjne organizowane dla młodych ludzi z całego świata przez The Louis August Jonas Foundation.

Żaneta jako jedyna osoba z Polski pojedzie na 8-tygodniowy obóz młodzieżowy dla dziewcząt w Danii. Wakacje spędzi wraz z dziewczętami z 47 krajów takich jak: Brazylia, Bułgaria, Cypr, Dania, Ekwador, Egipt, Estonia, Finlandia, Francja, Niemcy, Ghana, Grecja, Węgry, Islandia, Iran, Izrael, Japonia, Łotwa, Litwa, Malta, Mołdawia, Holandia, Norwegia, Peru, Filipiny, Portugalia, Słowenia, Afryka Południowa, Korea Południowa, Hiszpania, Szwecja, Turcja, Wielka Brytania, USA oraz Hiszpania.

Żeby pojechać na obóz trzeba przejść przez kilkustopniowe eliminacje. Żaneta najpierw wysłała w języku angielskim list motywacyjny ze swoją kandydaturą. Etap finałowy odbył się w Krakowie 26 kwietnia br. w gmachu Audytorium Maximum Uniwersytetu Jagiellońskiego. Etap finałowy składał się z części pisemnej oraz rozmowy kwalifikacyjnej (w języku angielskim, oczywiście). Do rozmowy kwalifikacyjnej dopuszczono już tylko           8 osób. Każdy miał kilka minut na zaprezentowanie się. O wynikach poinformowano Żanetę kilka dni później.

Camp Rising Sun rozpoczyna się 25 czerwca i kończy 20 sierpnia. Koszty pobytu w Danii są fundowane przez Georgie E. Jonas Foundation.  Gratulujemy Żanecie sukcesu i życzymy udanych wakacji  -       Ewa Kurzątkowska-Chodnicka Pedagog ZSM1 w Grajewie


Komentarze (23)

Super! :D Naprawdę fajnie, że są ludzie walczący o więcej. :) Oczywiście w uczciwy sposób. Teraz już nie muszę chyba trzymać kciuków. ;) Miłego obozu językowego. ;D

A nie mówiłam, niedowiarku??? :):):)

Gratulacje!!!!!!!!!!!!!!! Fajnie Żaneto, jesteś najlepsza z całej Polski!!!!!!!!!!!!!!!

super!Gratuluję Tobie i życzę dalszycg sukcesów oraz niezapomnianych wrazen w DaniI!!

Brawa dla odważnej dziewczyna.

Nie znam Cię dziewczyno, ale aż milo czytać. Jesteś super, świat przed Tobą , wykorzystaj to.

Szachistka , szachy mają ogromny wpływ na kształtowanie młodych ludzi

Wow xD nO, nO gratuluję;)

Gratulacje. To ogromne wyróżnienie dla Ciebie Twoich rodziców, nauczycieli oraz całego Powiatu. Jesteśmy dumni, że możemy mieć taką reprezentantkę na forum międzynarodowym.

ja też Ciebie nie znam ale zazdroszczę Tobie i serdecznie gratuluję. Prawie całe 2 miesiące w Dani za darmo tzn.za wiedzę.Pozdrawiam.

Gratulacje ;)
baw się i ucz oczywiście na Camp Rising Sun

Super pochodzę z Grajewa i jestem dumna. Młodzi ludzie z małych miast powinni walczyć o swoje marzenia. Każdy ma prawo je spełnić niezależnie gdzie mieszka ;) Gratuluję i życzę powodzenia na przyszłej ścieżce kształcenia!

Haha. ;/ Żeby można było napisać taki konkurs w innych szkołach to nie tylko żaneta by dostała stypendium . Ale nie oczywiście! Nikt nie powiadamia......

gratulacje :)

Drogi Uczniu, po pierwsze jeśli byś przeczytał uważnie dowiedziałbyś się, że to nie był konkurs tylko list motywacyjny. A po drugie skoro cie tak to interesuje trzeba było szukać szkoła nie zapewni wszystkich informacji samemu trzeba poszukać okazji, a po trzecie ta dziewczyna jedzie jedyna z Polski nie znam cię ale nie sądze żebyś ty się dostał...

Nie znam Cię, ale gratuluję!!!! ciesz się życiem i więcej uśmiechaj się!!! Jesteś super!!!

Gratuluje Zanetko.Przy okazji-Szanowny Panie DOROSLY-moze troche wiecej znajomosci z ortografia?Polecam

Bardzo gratuluję! pragnę tylko sprostować, że nie jest to obóz językowy, bo chociaż trzeba na nim cały czas posługiwać się językiem angielskim, to chodzi o spotkanie z innymi, doświadczenie innych kultur, tradycji i naukę tolerancji przez przebywanie ze sobą.

super Żanetko MOje gratulacje rodzice moga byc z ciebie dumni

Cześć Żaneta
Gratulacje Jesteś świetna ja tez chce się tak uczyc
Pozdrawiam

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.