Kraj

Zamykają sklepy z dopalaczami

Zamykają sklepy z dopalaczami

Kilkuset inspektorów sanitarnych wspieranych przez prawie 3000 policjantów wkroczyło, dziś jednocześnie do prawie 1000 sklepów i hurtowni z dopalaczami, działających na terenie całego kraju. Działając na mocy decyzji Głównego Inspektora Sanitarnego w sprawie wycofania z obrotu wyrobów o nazwie „Tajfun” oraz wszystkich podobnych wyrobów, mogących mieć wpływ na bezpośrednie zagrożenie życia i zdrowia ludzkiego inspektorzy zabezpieczają specyfiki sprzedawane w sklepach z dopalaczami, a ich próbki zostaną przekazane do badań laboratoryjnych. Decyzja Głównego Inspektora Sanitarnego nakazuje także zaprzestania działalności w obiektach służących produkcji, obrotowi hurtowemu i detalicznemu tych wyrobów.

W województwie podlaskim do godziny 18:00 inspektorzy sanitarni przy wsparciu blisko 50 policjantów weszli do 24 punktów sprzedaży dopalaczy. 17 sklepów zostało zamkniętych, w związku ze znalezieniem wyrobów, o których mowa jest w decyzji Głównego Inspektora Sanitarnego. Ich próbki zostaną poddane wnikliwej analizie laboratoryjnej.

źródło: KWP Białytsok

fot. e-Grajewo.pl

środa, 28 grudnia 2016

Przekręt internetowy

poniedziałek, 26 września 2016

Rosną mury nienawiści

Komentarze (0)

Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.